Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigi3DS
Okładka Crash Time 3D (3DS)
OkładkaCrash Time 3D (3DS)

Crash Time 3D 3DS

Pierwsza odsłona popularnej budżetowej serii Crash Time, przygotowana dla użytkowników przenośnej konsolki Nintendo. Fabuła gry bazuje na czwartej odsłonie cyklu, inspirowanego popularnym niemieckim serialem sensacyjnym.

Wyścigi | samochodowe | seriale TV | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Crash Time 3D Premiera 3DS

27kwietnia2012

producent: Synetic wydawca: pQube

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Crash Time 3D to przygotowana specjalnie z myślą o użytkownikach przenośnej konsolki 3DS gra wyścigowa, bazująca na motywach popularnego niemieckiego serialu sensacyjnego Alarm für Cobra 11 (znanym w naszym kraju jako Kobra: Oddział Specjalny). Opracowaniem i konwersją tytułu, stanowiącego debiut popularnej budżetowej serii Crash Time na platformie firmy Nintendo zajęło się niemieckie studio Synetic, odpowiedzialne za cykl od 2006 roku.

Fabuła gry bazuje na czwartej odsłonie cyklu Crash Time IV: The Syndicate, wydanej pierwotnie w lutym 2011 roku. W grze wcielamy się w znanych z serialu stróżów prawa: Semira i Bena, których głównym zajęciem jest ściganie niebezpiecznych przestępców po drogach i autostradach naszych zachodnich sąsiadów. Tym razem para bohaterów będzie musiała stawić czoła tytułowemu Syndykatowi – potężnej organizacji przestępczej, pragnącej przejąć kontrolę nad jednym z niemieckich miast.

W trybie fabularnym rozgrywka sprowadza się do uczestnictwa w kolejnych niebezpiecznych pościgach, które zrealizowano z iście kinowym rozmachem i połączono licznymi filmowymi przerywnikami. Otwarty świat gry zwiedzamy w toku pięciu rozdziałów, rozgrywających się na autostradzie, w porcie, lesie, w dolinach oraz policyjnym ośrodku szkoleniowym. Na potrzeby gry odwzorowano ponad 20 nielicencjonowanych, ale w pełni modyfikowalnych samochodów, za kierownicą których będziemy ścigać przestępców.

Oprawa graficzna gry wykorzystuje do maksimum możliwości handhelda Nintendo, a dzięki realistycznemu silnikowi fizycznemu możemy podziwiać spektakularne kraksy, ukazane z różnych ujęć kamery.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Crash Time 3D: Odpowiednia dla każdego wieku.