Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiNDS
Okładka C.O.P. The Recruit (NDS)

C.O.P. The Recruit NDS

W pełni trójwymiarowy klon Grand Theft Auto. Wcielamy się tu w początkującego, nieokrzesanego policjanta, zwiedzamy otwarte miasto, jeździmy po nim kilkudziesięcioma modelami samochodów oraz bierzemy udział w niebezpiecznych misjach wewnątrz kluczowych budynków.

Akcji

Nintendo DS
Okładka C.O.P. The Recruit (NDS)

producent: Ubisoft

wydawca: Ubisoft

Angielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji NDS:

3listopada2009

C.O.P. The Recruit to pełna akcji produkcja, czerpiąca garściami z gier gangsterskich z rodzaju Grand Theft Auto. Wcielamy się w niej w zawadiakę przemierzającego miasto oraz penetrującego jego najistotniejsze budynki w poszukiwaniu swych prześladowców. Dzieło zostało opracowane przez firmę Ubisoft.

W produkcji wcielamy się w niejakiego Dana i przemierzamy dużych rozmiarów świat gry – w pełni otwarty i pełen drobnych szczegółów. Podróże odbywamy pieszo bądź zasiadając za kierownicą pojazdów. Spora część misji rozgrywa się wewnątrz ciekawie zaprojektowanych budynków. Gra jest pełna akcji, a model jazdy dynamiczny oraz zapewniający spore doznania.

Produkcja posiada w pełnie trójwymiarową oprawę graficzną, którą podziwiamy zza pleców głównego bohatera.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena gry 8.4 / 10 na podstawie 30 ocen czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą gry: 8.2 / 10 na podstawie 5 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI C.O.P. The Recruit

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.
C.O.P.: The Recruit - najładniejszy trójwymiar na Nintendo DS?
C.O.P.: The Recruit - najładniejszy trójwymiar na Nintendo DS?

wiadomość4 czerwca 2009

Francuski koncern Ubisoft podzielił się z nami szczegółowymi informacjami na temat C.O.P.: The Recruit – produkcji na Nintendo DS będącej świetnie zapowiadającym się klonem serii Grand Theft Auto. Poznaliśmy w ten sposób główny zarys linii fabularnej. Twórcy opisali także mechanikę rozgrywki.