Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodoweSwitchPS4PSV
Okładka Code: Realize - Wintertide Miracles (Switch)

Code: Realize - Wintertide Miracles

Code: Realize – Wintertide Miracles jest fan diskiem (swoistym dodatkiem) do noweli graficznej Code: Realize, zbierającym dodatkowe scenariusze oraz sceny. Akcja tej produkcji toczy się w fantastycznym świecie inspirowanym XIX-wieczną Europą.

Przygodowe | fantasy | 2D | visual novel | romans

Okładka Code: Realize - Wintertide Miracles (Switch)

data premiery gry:

14lut2019

PS4 PSV

25lut2021za 1dzień

Switch
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Code: Realize – Wintertide Miracles to tzw. fan disk, czyli swoisty samodzielny dodatek do gry przygodowej typu visual novel Code: Realize, w którym znajdziemy dodatkowe scenariusze oraz sceny. Akcja gry toczy się w fikcyjnym, steampunkowym mieście, którego projekt jest inspirowany XIX-wieczną Europą. Za stworzenie gry odpowiada studio Idea Factory, a jej wydaniem zajęła się firma Aksys Games.

Fabuła

Code: Realize – Wintertide Miracles przedstawia romantyczną opowieść o dwojgu ludzi, którzy poznają się w spowitym śniegiem, steampunkowym mieście. Gra składa się tak naprawdę z wielu scenariuszy powiązanych z postaciami z oryginalnego tytułu i pełniących rolę epilogu dla Code: Realize, albo też opowieści alternatywnej. Motywem przewodnim tych historii często są święta Bożego Narodzenia.

Mechanika

Code: Realize – Wintertide Miracles to klasyczna dwuwymiarowa przygodówka typu visual novel. Oznacza to, że rozgrywka w tym tytule polega głównie na oglądaniu ręcznie rysowanych plansz, czytaniu (oraz słuchaniu) dialogów i okazyjnym podejmowaniu decyzji wpływających na dalszy kształt opowieści.

Tryby gry

Code: Realize – Wintertide Miracles posiada wyłącznie tryb dla pojedynczego gracza.

Kwestie techniczne

Code: Realize – Wintertide Miracles charakteryzuje się bardzo ładną, dwuwymiarową oprawą graficzną. Rysunki są barwne i wykonane z dużą pieczołowitością oraz dbałością o szczegóły. Podobnie jak większość produkcji należących do gatunku visual novel, tytuł ten został przygotowany w mangowym stylu artystycznym.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Code: Realize - Wintertide Miracles

Klasyfikacja PEGI Code: Realize - Wintertide Miracles

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język.
PS4
PSV
Switch