Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Code of Honor 3: Desperate Measures (PC)
OkładkaCode of Honor 3: Desperate Measures (PC)

Code of Honor 3: Stan nadzwyczajny PC

Code of Honor 3: Desperate Measures

Strzelanka stworzona przez polską firmę City Interactive. Akcja gry rozgrywa się w niedalekiej przyszłości i opowiada o żołnierzach stających do walki z ekstremistycznymi ugrupowaniami. Twórcy tytułu przygotowali szereg liniowych poziomów, w których odwiedzamy różne lokacje.

Akcji | FPP | współczesne konflikty | FPS | polskie | strzelanki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Code of Honor 3: Stan nadzwyczajny Premiera PC

21sierpnia2009

pudełko PL

21sierpnia2009

producent: CI Games / City Interactive wydawca: CI Games / City Interactive wydawca PL: CI Games / City Interactive Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Code of Honor 3 to kolejna część serii strzelanin FPP, opracowanych przez rodzime studio deweloperskie City Interactive.

Akcja trzeciej odsłony cyklu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości i nawiązuje do tematyki pogłębiającego się kryzysu ekonomicznego, który objął swym zasięgiem większość krajów świata. Operujące na terenie Francji ekstremistyczne ugrupowanie wykorzystuje okazję do nakłonienia sfrustrowanej ludności do podjęcia bardziej stanowczych działań przeciw swojemu rządowi. W obawie przed licznymi aktami terroru do akcji wkraczają żołnierze Francuskiej Legii Cudzoziemskiej, a my ponownie przejmujemy kontrolę nad jedną z takich postaci. Tym razem operujemy w całości na terenie Francji, walcząc z wrogimi najemnikami i próbując zidentyfikować osoby stojące za spiskiem mającym na celu przyczynienie się do upadku państwa.

Tradycyjnie już dla gier z tej serii do ukończenia mamy kilka poziomów cechujących się liniową strukturą. Najpoważniejszą nowością jest dodanie do rozgrywki systemu zasłon, dzięki którym możemy prowadzić ślepy ostrzał lub lepiej zaplanować kolejne kroki. Pewnych zmian doczekał się także arsenał. Został on nie tylko poszerzony o nowe przedmioty (m.in. granaty ogłuszające), ale również wzbogacony o opcję modyfikowania używanych broni. Pozwala to chociażby na szybkie przekształcenie karabinu maszynowego w snajperski.

Oprawa wizualna Code of Honor 3 uległa znacznej poprawie. Misje rozgrywają się zarówno wewnątrz okupowanych przez wrogich najemników budynków jak i na powierzchni.

Ostatnia modyfikacja 12 sierpnia 2009

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 7,3 / 10 na podstawie 437 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 7.3 / 10 na podstawie 120 głosów czytelników.

Code of Honor 3: Stan nadzwyczajny cena w dniu premiery: 49,99 PLN

Klasyfikacja PEGI Code of Honor 3: Stan nadzwyczajny

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Code of Honor 3: Stan nadzwyczajny Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 2 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5700 lub lepsza)
  • 3 GB HDD
  • Windows XP/Vista