Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka Clones (PC)
OkładkaClones (PC)

Clones: Planeta Klonów PC

Clones

Clones to tytuł koncepcyjnie zbliżony do kultowego Lemmings. Rozgrywka polega na bezpiecznym przeprowadzaniu jak najliczniejszej grupy podopiecznych przez serię niebezpiecznych poziomów.

Logiczne | platformówki | edukacyjne | indie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Clones: Planeta Klonów Premiera PC

18listopada2010

pudełko PL

27maja2011

producent: Tomkorp Computer Solutions wydawca: Tomkorp Computer Solutions wydawca PL: Galapagos Interactive Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Clones: Planeta Klonów

Worms: Armageddon

Lemmingi: Rewolucja

Swarm

Clones to produkcja skierowana do wszystkich graczy, którzy lubią wysilać swoje szare komórki. Gra oparta jest na tych samych zasadach co legendarne Lemmings. Zabawa polega na bezpiecznym przeprowadzeniu – z jednego punktu mapy do drugiego – jak najliczniejszej grupy tytułowych klonów. Wraz z postępami w grze kolejne wyzwania stają się coraz trudniejsze i na planszach pojawia się coraz więcej miejsc, w których kierowane przez gracza klony mogą zginąć (na przykład doły wypełnione wodą lub lawą). Tytułowe stworki mają unikalną zdolność pozwalającą im przybierać dowolne kształty i wykonywać przeróżne akcje (np. wiercić dziury w podłożu, czy budować schody), dzięki czemu są w stanie przebrnąć przez wszelkie przeszkody terenowe.

Planeta Klonów – świat, w którym dzieje się akcja gry – została podzielona na pięć różnorodnych regionów, takich jak obszary zlodowaciałe lub pustynne. Tryb gry dla pojedynczego gracza oferuje sto pięćdziesiąt plansz, a wbudowany w grze edytor pozwala tworzyć kolejne lokacje do zabawy. Rozrywkę wzbogaca jedenaście walk z Mistrzami Klonów – bossami. W trybie wieloosobowym istnieje możliwość potyczki (na jednej z pięćdziesięciu plansz) szesnastu graczy na raz.

Wiele opcji dodatkowych można odblokować w miarę postępu w grze - są to na przykład nowe poziomy, dekoracje, czy ozdoby dla Klonów (okulary albo doklejane wąsy). Własnoręcznie zaprojektowane poziomy, lub mapy innych graczy można ściągnąć ze strony internetowej gry. Widnieje tam również światowy ranking miłośników tej produkcji. Ładna, kolorowa grafika i zabawne animacje sprawiają, że Clones to zabawa dla całej rodziny.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1-16  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 6,6 / 10 na podstawie 39 głosów czytelników.

Clones: Planeta Klonów cena w dniu premiery: 89,90 PLN

Wymagania wiekowe Clones: Planeta Klonów: Odpowiednia dla każdego wieku.

Clones: Planeta Klonów Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 1.5 GHz
  • 512 MB RAM (2 GB RAM - Vista/7)
  • karta grafiki 64 MB (GeForce 4Ti4400 lub lepsza)
  • 500 MB HDD
  • Windows XP/Vista/7