Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Chaos Domain (PC)

Chaos Domain PC

Chaos Domain to opracowana przez zespół Holy Warp zręcznościówka łącząca elementy dwuwymiarowej platformówki i strzelanki. Wcielamy się w komandosa, który musi oczyścić gigantyczny statek kosmiczny z kultystów chaosu.

Zręcznościowe | science fiction | platformówki

PC Windows
Okładka Chaos Domain (PC)

producent: Holy Warp

wydawca: KISS Ltd.

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

1maja2014

Chaos Domain to platformowa strzelanka wzorowana na takich grach jak Abuse, Doom Troopers oraz przede wszystkim na serii Contra. Projekt opracowało niezależne studio Holy Warp.

Akcja gry toczy się w dalekiej przyszłości na pokładzie gigantycznego statku kosmicznego. Jednostkę opanowali kultyści chaosu, którzy zamierzają wykorzystać ją do wyeliminowania niezliczonych przeciwników ich religii. Gracze wcielają się w uzbrojonego po zęby komandosa, który zostaje wysłany na statek z misją wymordowania wszystkiego, co się rusza.

Gra stanowi połączenie platformówki i strzelanki. Podczas zabawy zajmujemy się zarówno omijaniem licznych przeszkód oraz pułapek, jak i walką z hordami wrogów. Sterowanie postacią odbywa się za pomocą klawiatury, ale do celowania wykorzystujemy kursor myszki. Chaos Domain zostało zaprojektowanie jako produkcja o wysokim poziomie trudności, która stanowi spore wyzwanie nawet dla weteranów.

Kampania rozgrywa się na przestrzeni trzydziestu poziomów. Podczas ich przechodzenia wykorzystujemy pokaźny arsenał różnego rodzaju uzbrojenia, które można ulepszać i tym samym zwiększać jego siłę rażenia. W przeżyciu pomaga nam również zestaw umiejętności specjalnych bohatera. Rozgrywkę zaczynamy z bardzo skromnym wyborem takich mocy, ale wraz z postępami w zabawie nasz komandos nauczy się nowych zdolności.

Chaos Domain powstał w oparciu o technologię Unreal Engine 3. Grafika w grze jest w pełni trójwymiarowa, ale same mechanizmy zabawy pozostają wierne platformówkom 2D.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 5.6 / 10 na podstawie 5 głosów czytelników.

Gry podobne do Chaos Domain

Wymagania wiekowe Chaos Domain

12+

Wymagania sprzętowe Chaos Domain

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core i5 2 GHz
  • 4 GB RAM
  • karta grafiki 1 GB (GeForce GTX 550 Ti lub lepsza)
  • 2 GB HDD
  • Windows 7/8
Zapowiedziano Chaos Domain - strzelankę inspirowaną serią Contra
Zapowiedziano Chaos Domain - strzelankę inspirowaną serią Contra

wiadomość18 maja 2013

Zespół Holy Warp zapowiedział pecetową strzelankę Chaos Domain. Produkcja wzorowana jest na serii Contra oraz grze Abuse i powstaje w oparciu o technologię Unreal Engine 3.