Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneiOS
Okładka Champions Rising: Legends of Elusia (iOS)
OkładkaChampions Rising: Legends of Elusia (iOS)

Champions Rising: Legends of Elusia iOS

Produkcja typu MOBA, wzbogacona o elementy karcianki. Gracze biorą udział w multiplayerowych pojedynkach, w których prowadzą do boju zarówno kontrolowanych przez siebie herosów, jak i podległe im jednostki dobierane z talii rozbudowywanej w toku zmagań.

Strategiczne | fantasy | MOBA | karciane

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Champions Rising: Legends of Elusia Premiera iOS

anulowana

producent: Nexon Inc. wydawca: Nexon Inc.

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Champions Rising: Legends of Elusia

Clash Royale

The Witcher Battle Arena

Dungeon Hunter Champions

Champions Rising: Legends of Elusia jest oryginalną hybrydą gatunkową, w której rozwiązania charakterystyczne dla produkcji typu MOBA występują w towarzystwie elementów zaczerpniętych z karcianek. Gra została opracowana przez firmę Nexon M, a została wydana na platformie iOS.

Fabuła

Champions Rising: Legends of Elusia zabiera nas w podróż do tytułowej Elusii – fantastycznej krainy opanowanej przez demony. By raz na zawsze rozprawić się z zagrożeniem ze strony złych mocy, konieczna jest organizacja turnieju – jego zwycięzca zostanie nowym władcą, na którego barkach spocznie zadanie przywrócenia pokoju i zażegnania niebezpieczeństwa.

Mechanika

W wydanym na mobilnym systemie iOS Champions Rising: Legends of Elusia akcję ukazano w rzucie izometrycznym. Sednem zabawy są potyczki z przeciwnikami, zrealizowane w oparciu o zasady klasyczne dla gatunku. Starcia toczą się więc w czasie rzeczywistym, a do boju prowadzimy kontrolowanego przez siebie herosa reprezentującego jedną z kilku specjalizacji; wśród dostępnych klas pojawia się między innymi łucznik, wojownik i zabójca.

Niemniej, w odróżnieniu od innych gier typu MOBA, bohaterowi towarzyszą na polu walki podległe mu jednostki. Żołnierzy dobieramy z pokaźnej talii, którą rozszerzamy o kolejne karty w miarę czynionych postępów, zdobywając w ten sposób zarówno nowe rodzaje jednostek, jak i ulepszenia dla już posiadanych. Co ciekawe, potencjał bojowy naszych podkomendnych możemy zwiększać również w trakcie starć (na przykład przyzywając posiłki), co często potrafi przechylić szalę zwycięstwa na naszą stronę.

Tryby gry

Filarem Champions Rising: Legends of Elusiamultiplayerowe potyczki oparte na zasadach jeden na jednego lub dwóch na dwóch.

Kwestie techniczne

Champions Rising: Legends of Elusia przykuwa uwagę za sprawą oryginalnej oprawy graficznej, którą utrzymano w kreskówkowej stylistyce.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-4  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Champions Rising: Legends of Elusia: 12+

Champions Rising: Legends of Elusia Wymagania sprzętowe

Apple iOS

Apple iOS

  • Wymagania sprzętowe:
  • Wymagane połączenie z Internetem