Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiANDiOSWP
Okładka Cars: Fast as Lightning (AND)

Cars: Fast as Lightning

Hybryda zręcznościowej gry wyścigowej i prostej strategii ekonomicznej, zrealizowana w oparciu o licencję popularnego filmu Auta. Trzon rozgrywki stanowią efektowne, rozgrywane w zróżnicowanych sceneriach wyścigi oraz budowa własnego Radiator Springs.

Wyścigi | zagraj za darmo | elementy strategiczne | elementy zręcznościowe

Okładka Cars: Fast as Lightning (AND)

producent: Gameloft

wydawca: Gameloft

Strona oficjalna

data premiery gry:

7paź2014

AND

9paź2014

iOS

13paź2014

WP
PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Cars: Fast as Lightning jest dziełem zespołu Gameloft, zrealizowanym na licencji popularnego filmu Auta. Produkcja została wydana między innymi na platformę AND, iOS i WP, gdzie dystrybuowana jest w modelu darmowym z mikropłatnościami.

Mechanika

Cars: Fast as Lightning to hybryda gry wyścigowej i prostej strategii ekonomicznej. Trzon zabawy stanowią efektowne zawody, w których naszym celem jest przejechanie wyznaczonej, pełnej rozmaitych pułapek i przeszkód trasy oraz przekroczenie linii mety na pierwszym miejscu. Do naszej dyspozycji oddano 20 zróżnicowanych pojazdów, podzielonych na cztery klasy: Radiator Springs Cars, Tuner Cars, Spy Cars oraz International Racers. Poszczególne auta są podatne na modyfikacje techniczne i wizualne, a zaprojektowano je w oparciu o bohaterów filmowego oryginału, takich jak Francesco czy Lightning McQueen. Oprócz tego gracz ma możliwość rozbudowy Radiator Springs – w jego gestii leży nie tylko stawianie nowych, interaktywnych budynków (wśród 30 dostępnych konstrukcji pojawiają się ikoniczne Fillmore's Taste-In i Luigi's Casa Della Tires), lecz również wytyczanie własnych tras.

Kwestie techniczne

Cars: Fast as Lightning na platformie AND, iOS i WP charakteryzuje się wysokiej jakości, trójwymiarową oprawą graficzną, pod względem stylistyki przywodzącą na myśl filmowy oryginał. Dodatkową atrakcję stanowi obecność znanych z kinowego obrazu aktorów, na czele z Owenem Wilsonem w roli Lightning McQueena.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Gry podobne do Cars: Fast as Lightning

Wymagania wiekowe Cars: Fast as Lightning

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Cars: Fast as Lightning

Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
Windows Phone

Windows Phone

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
iOS
AND
WP