Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGWiiPC
Okładka Call for Heroes: Pompolic Wars (Wii)
OkładkaCall for Heroes: Pompolic Wars (Wii)

Call for Heroes: Pompolic Wars

Pompolic: Call of Heroes to produkt pochodzącego z Serbii i Czarnogóry studia Quotix Software. Mamy tu do czynienia z typową grą akcji, która ubarwiona jest elementami charakterystycznymi dla programów z gatunku RPG.

RPG | fantasy | RPG akcji

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Call for Heroes: Pompolic Wars Premiera

anulowana

Wii

19cze2007

PC

Call for Heroes: Pompolic Wars to produktpochodzącego z Serbii i Czarnogóry studia Quotix Software. Mamy tu do czynienia z typową grą akcji, która ubarwiona jest elementami charakterystycznymi dla programów z gatunku RPG.

Fabuła gry koncentruje się wokół ataku sił ciemności na bliżej niezidentyfikowaną, fantastyczną krainę. Jak to zwykle w tego typu opowieściach bywa, mieszkańcy nie byli przygotowani na przeciwstawienie się armii najeźdźców, dowodzonej przez dysponującą nadnaturalnymi zdolnościami, tytułową istotę. Wykorzystując swoich podkomendnych, Pompolic szybko opanował umysły obrońców i wcielił ich w szeregi swojej hordy. Wydawało się, że rasa ludzka chyli się ku nieuchronnej zagładzie, a siły zła na zawsze opanują fantastyczny świat. Na szczęście znalazło się dwóch śmiałków, którzy są gotowi stawić czoła najeźdźcom. W jednego z nich wcielisz się Ty, graczu...

W Call for Heroes: Pompolic Wars możemy objąć kontrolę nad preferującym walkę wręcz wojownikiem lub specjalizującą się w atakach z dystansu amazonką. Bez względu na to, na którego bohatera się zdecydujemy, musimy przebrnąć przez czternaście olbrzymich map, składających się na opanowaną przez zło krainę. W programie stawimy czoła osiemnastu rodzajom przeciwników, a także samemu władcy ciemności, czekającemu na nas na końcu przygody. W trakcie wędrówki nasi podopieczni nabierać będą doświadczenia, pozwalającego podwyższyć podstawowe współczynniki: żywotność, siłę oraz ogólną odporność na zadawane obrażenia.

Program oferuje trójwymiarową oprawę wizualną, akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Programiści firmy Quotix Software zaimplementowali w silniku mnóstwo efektów graficznych, m.in. dynamiczne oświetlenie, bump-mapping i odbicia w wodzie.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 6,9 / 10 na podstawie 21 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Call for Heroes: Pompolic Wars: 12+

Call for Heroes: Pompolic Wars Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 3.2 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza)
  • 1.3 GB HDD
  • Windows 2000/XP/Vista
PC
Wii