Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCX360PS3WiiU
Okładka Cabela's Big Game Hunter: Pro Hunts (PC)

Cabela's Big Game Hunter: Pro Hunts

Kolejna odsłona bogatej serii dynamicznych gier myśliwskich korzystających z oficjalnej licencji amerykańskiej sieci sklepów ze sprzętem myśliwskim – Cabela's. W Cabela's Big Game Hunter: Pro Hunts wcielamy się w myśliwego i polujemy na dzikie zwierzęta Ameryki Północnej.

Akcji | FPP | łowiectwo

Okładka Cabela's Big Game Hunter: Pro Hunts (PC)

data premiery gry:

26mar2014

PC PS3 X360 WiiU

Cabela's Big Game Hunter: Pro Hunts jest kolejną odsłoną znanej serii gier zręcznościowych o tematyce myśliwskiej, korzystających z oficjalnej licencji popularnej w USA sieci sklepów ze sprzętem myśliwskim – Cabela's. W przypadku Pro Hunts nie mamy do czynienia z czystej krwi symulatorem, tylko produkcją bardziej nastawioną na akcję i widowiskowość. Wydawcą i producentem kolejny raz jest koncern Activision Blizzard.

W cyklu gier spod znaku Cabela's zadaniem gracza jest wcielenie się w rolę myśliwego i wykonywanie zadań. Tę odsłonę serii od poprzednich odróżnia m.in. ciekawa kampania dla jednego gracza. Prowadzą nas przez nią cztery znane w USA postaci związane z łowiectwem: Wade Middleton, Jim Shockey oraz Ralph i Vicki Cianciarulo. Ci popularni łowcy przekazują graczom rady i pomagają w serii polowań na zwierzynę z północnoamerykańskiego kontynentu.

Rozgrywkę w Pro Hunts obserwujemy z perspektywy pierwszoosobowej. Tytuł został rozbudowany względem poprzednich pod kątem fizyki czy sztucznej inteligencji zwierząt.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena gry 9 / 10 na podstawie 54 ocen czytelników.

Wymagania wiekowe Cabela's Big Game Hunter: Pro Hunts

16+

Wymagania sprzętowe Cabela's Big Game Hunter: Pro Hunts

PC Windows

Rekomendowane: Core 2 Duo 2.6 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 GT lub lepsza), 5 GB HDD, Windows XP/Vista(SP2)/7

PC
PS3
X360
WiiU