Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCX360PS3
Okładka Hunter's Trophy 2: America (PC)
OkładkaHunter's Trophy 2: America (PC)

Hunter's Trophy 2: America

Kolejna odsłona cyklu realistycznych symulacji łowieckich autorstwa francuskiego studia Kylotonn Entertainment. W Hunter's Trophy 2: America gracze mogą spróbować swoich sił w wirtualnym polowaniu na 20 gatunków dzikich zwierząt występujących na obszarze Ameryki Północnej.

Akcji | FPP | łowiectwo | na 2 osoby

Hunter's Trophy 2: America Premiera

19kwi2013

PC

17maj2013

X360

3wrz2013

PS3

Hunter's Trophy 2: America jest kolejną grą z popularnej serii łowieckiej, rozwijanej przez francuskie studio deweloperskie Kylotonn Entertainment. Tym razem deweloperzy przygotowali propozycję dla miłośników wirtualnych polowań na faunę rodem z Ameryki Północnej. Od strony technicznej produkcja jest wierną kopią rozwiązań znanych z Hunter's Trophy 2: Europa i Hunter's Trophy 2: Australia.

Gracze mają okazję wyruszyć na popularne łowiska zlokalizowane w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie: bagna Kentucky, równiny Kolorado, góry Alaski, jeziora Wyoming i lasy Alberty. W trakcie wirtualnych polowań natknąć się można na 20 gatunków dzikich zwierząt, w tym kojoty, szopy, niedźwiedzie i indyki.

Podobnie jak w pozostałych edycjach Hunter's Trophy 2, gra oferuje trzy tryby rozgrywki. Season hunting to kampania główna, w której nacisk położony został na realizm, np. konieczność posiadania odpowiednich licencji oraz wymóg stosowania określonej broni do polowań na konkretne gatunki zwierząt. Hunting weekend jest wariantem przeznaczonym do swobodnej zabawy. Z kolei Shooting range to strzelnica pozwalająca na doskonalenie umiejętności posługiwania się bronią myśliwską, a także konkurowanie z innymi graczami w multiplayerze.

Zabawa nastawiona jest głównie na eksplorowanie rozległych lokacji. Gracz obserwuje akcję z perspektywy pierwszej osoby (FPP), a do jego dyspozycji oddano arsenał obejmujący 10 rodzajów broni. Jednym z najciekawszych rozwiązań w grze jest możliwość polowania z psem myśliwskim. Można nawet wcielić się w rolę czworonoga i spróbować wytropić zwierzynę, podążając za pozostawianym przez nią śladem zapachowym.

Hunter's Trophy 2: America wyróżnia się starannie wykonaną, bogatą w detale, trójwymiarową oprawą graficzną. Uwagę zwracają m.in. widowiskowe ujęcia kill-cam, pozwalające obserwować lot wystrzelonego pocisku w zwolnionym tempie.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-2  

Klasyfikacja PEGI Hunter's Trophy 2: America

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Hunter's Trophy 2: America Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 3.0 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta graficzna 256 MB RAM (GeForce 7600 GS lub lepsza)
  • 5 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7/8
PC
X360
PS3