Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS4XONEPCX360PS3Wii
Okładka Cabela's African Adventures (PS4)
OkładkaCabela's African Adventures (PS4)

Cabela's African Adventures

Kolejna pozycja z gatunku łowieckich gier firmowanych logiem amerykańskiej sieci sklepów z ekwipunkiem dla myśliwych. Zgodnie z tytułem, w Cabela’s African Adventures bierzemy udział w wirtualnym polowaniu na najpopularniejsze okazy żyjące na afrykańskich terenach.

Akcji | TPP | polowanie | sandbox | TPS

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Cabela's African Adventures Premiera

15paź2013

PC X360 PS3 Wii

17mar2015

PS4 XONE

Gry podobne do Cabela's African Adventures

theHunter: Call of the Wild

Hunting Simulator 2

Open Country

Cabela’s African Adventures to kolejna odsłona słynnej łowieckiej serii sygnowanej logiem amerykańskiej sieci sklepów z akcesoriami myśliwskimi. Gra została opracowana we współpracy z koncernem Activision, właścicielem praw do marki. Twórcy postanowili ponownie osadzić akcję w spalonej słońcem Afryce.

W grze trafiamy do otwartego świata zróżnicowanego pod względem flory i fauny. Wśród łowieckich terenów wyróżniamy m.in. gęsto porośniętą dżunglę, sawannę czy najbardziej spalone ziemie Czarnego Kontynentu. Polujemy na dzikie zwierzęta, takie jak lwy, leopardy, gepardy, nosorożce, bawoły czy słonie, a każde z nich wymaga od gracza innego podejścia. Wraz z postępami w rozgrywce odblokowujemy nowy ekwipunek, w tym broń i modyfikacje ułatwiające polowanie, a także rozwijamy nasze umiejętności łowieckie. Największą zaletą produkcji jest swoboda działania w rozległym świecie, w którym poruszamy się zarówno pieszo, jak i za pomocą różnych pojazdów. Dzięki temu możemy poczuć się jak prawdziwi łowcy zwierząt.

Cabela’s African Adventures oferuje ponadto stricte zręcznościowe wyzwania, jak ostrzeliwanie ruchomych przedmiotów czy tryb „Gorącego krzesła” (Hot Seat) dostępny dla maksymalnie czterech graczy.

Oprawa wizualna nie odbiega od poziomu, do jakiego przyzwyczaiły nas ostatnie odsłony cyklu. Gra prezentuje się zatem bardzo przyzwoicie od strony technologicznej – zachowano odpowiedni zasięg widzenia, umożliwiający polowanie z dużych odległości, oraz pieczołowicie odwzorowano otoczenie i najpopularniejsze zwierzęta żyjące w Afryce.

Ostatnia modyfikacja 8 kwietnia 2015

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: gorące krzesło   Liczba graczy: 1-4  

Ocena użytkowników: 0,9 / 10 na podstawie 58 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Cabela's African Adventures

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Cabela's African Adventures Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Core 2 Duo 2.2 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 8600 lub lepsza)
  • 9 GB HDD
  • Windows XP(SP3)/Vista/7/8
PC
X360
PS3
Wii
PS4
XONE