Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS3PCX360
Okładka Hunter's Trophy 2: Australia (PS3)
OkładkaHunter's Trophy 2: Australia (PS3)

Hunter's Trophy 2: Australia

Realistyczna symulacja łowiecka z widokiem z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Gracze mogą wcielić się w role myśliwych i wziąć udział w wirtualnych polowaniach na 20 gatunków australijskich zwierząt (m.in. dingo, wombaty i dzikie bawoły).

Akcji | FPP | łowiectwo | na 2 osoby

Hunter's Trophy 2: Australia Premiera

22kwi2013

PC

29maj2013

X360

10wrz2013

PS3

Dobre przyjęcie, z jakim spotkała się wydana w 2012 roku gra Hunter's Trophy 2: Europe zachęciło ekipę francuskiego studia Kylotonn Entertainment do rozwinięcia pomysłu. Deweloperzy nie zdecydowali się na pełnoprawną kontynuację, ale na stworzenie gier stanowiących odrębne warianty pod względem terenu i zwierzyny łownej.

W przypadku Hunter's Trophy 2: Australia gracze mają okazję wziąć udział w polowaniu na 20 gatunków australijskiej fauny, jakie spotkać można na łowiskach obejmujących bagna Eubenangee, równiny Hossack, górę Aspiring, jeziora Marlborough i lasy Sugarloaf.

Mechanika rozgrywki przeniesiona została z Hunter's Trophy 2: Europe. Gra oferuje trzy tryby zabawy: hunting season (kampania nastawiona na realizm), shooting range (strzelnica, na której rywalizować można również z żywymi przeciwnikami w opcji multiplayer) oraz hunting weekend (swobodne polowanie). Podobnie jak w pierwowzorze gracz może korzystać z pomocy psa, w którego również można się wcielić, co pozwala podążać za kolorowym śladem, obrazującym zapach ofiary.

Twórcy gry przygotowali 30 scenariuszy polowań, w trakcie których można wykazać się nie tylko refleksem i celnym okiem, ale także umiejętnością tropienia zwierzyny. Do dyspozycji graczy oddano arsenał obejmujący 10 rodzajów broni myśliwskiej, przy czym część z nich wymaga uprzedniego odblokowania w trakcie zabawy.

Na tle konkurencyjnych produkcji Hunter's Trophy 2: Australia wyróżnia się dopracowaną warstwą wizualną. Deweloperzy z Kylotonn Entertainment zadbali nie tylko o to, by wirtualne zwierzęta przypominały wyglądem ich naturalne odpowiedniki, ale także, aby zachowywały się w podobny sposób. Na uwagę zasługuje również spora swoboda w eksplorowaniu rozległych lokacji.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-2  

Klasyfikacja PEGI Hunter's Trophy 2: Australia

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Hunter's Trophy 2: Australia Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 3.0 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta graficzna 256 MB RAM (GeForce 7600 GS lub lepsza)
  • 5 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7/8
PC
X360
PS3