Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS2
Okładka Buzz! Junior: Monster Rumble (PS2)

Buzz! Junior: Zabawa potworów PS2

Buzz! Junior: Monster Rumble

Trzeci tytuł z promowanej przez Sony serii "Buzz! Junior". Tym razem wchodzimy w interakcje ze stworzonymi przez szalonego naukowca zabawnymi potworkami, przystępując do ponad 20 mini-gier.

Towarzyskie | rodzinne | minigry | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 2
Okładka Buzz! Junior: Monster Rumble (PS2)

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PS2:

2listopada2007

Monster Rumble to trzeci tytuł z serii Buzz! Junior. Gra opracowana została w głównej mierze z myślą o najmłodszych użytkownikach konsoli PlayStation 2, dając możliwość przystępowania do ciekawych zabaw zespołowych.

Gra pozwala na zaprzyjaźnienie się z zabawnie wykonanymi potworkami, stworzonymi przez pewnego szalonego naukowca. Tytułowi bohaterowie zajmują się eksploracją ogromnej posiadłości, uczestnicząc w serii konkursów. Zabawy te mają na celu wyłonienie najbardziej uzdolnionego potworka, który będzie mógł sprawować władzę nad swoimi przyjaciółmi.

Główną atrakcją omawianej produkcji są proste mini-gry, których jest 25. Trzeba wykazać się zręcznością, spostrzegawczością, a także dobrą koordynacją. Dodatkowo można zająć się projektowaniem własnych stworów, wykorzystując do tego celu wbudowany edytor.

Producent bardzo duży nacisk położył na tryb multiplayer. W większości konkurencji biorą udział cztery potwory, co oznacza, że przy jednej konsoli może zgromadzić się taka sama liczba graczy. Co ciekawe, w przypadku zabawy w mniejszych grupach kontrolę nad niektórymi potworami automatycznie przejmuje Sztuczna Inteligencja. Sterowanie jest uproszczone, a to dlatego, że wykorzystuje się kontrolery nazywane buzzerami, doskonale znane z innych gier z serii Buzz!.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran     Liczba graczy: 1-4  

Nośnik: 1 DVD

Ocena czytelników: 7,6 / 10 na podstawie 27 głosów czytelników.

Gry podobne do Buzz! Junior: Zabawa potworów

Klasyfikacja PEGI Buzz! Junior: Zabawa potworów

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Buzz! Junior: Zabawa potworów

Sony PlayStation 2

Sony PlayStation 2

  • Wykorzystuje: karta pamięci 8MB
Twórcy Buzza! pracują nad nową marką
Twórcy Buzza! pracują nad nową marką

wiadomość14 lipca 2009

Firma Relentless Software, odpowiedzialna za stworzenie popularnych quizów z serii Buzz!, ujawniła, że pracuje nad nowym tytułem, grą Blue Toad Murder Files. Produkcja będzie ukazywać się w odcinkach i jeszcze w tym roku zasili katalog PlayStation Network.