Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCSwitch
Okładka Bullet Age (PC)

Bullet Age

Kooperacyjna platformówka w konwencji gry akcji, z systemem walki łączącym elementy strzelanki i slashera. Gracze są ostatnią nadzieją dla ruchu oporu walczącego na wyniszczonej katastrofą planecie, zamieszkanej przez niebezpieczne zmutowane stwory.

Akcji | platformówki | 2D | na 2 osoby | kooperacja | side-scroll | strzelanki | podzielony/wspólny ekran

Okładka Bullet Age (PC)

producent: Liv Games

wydawca: Liv Games

Strona oficjalna

data premiery gry:

Bullet Age to połączenie dwuwymiarowej platformówki z grą akcji, stworzone z myślą o kooperacyjnej zabawie dla dwóch osób. Producentem tytułu jest amerykańskie studio Liv Games. Przed premierą Bullet Age deweloper skupiał się jedynie na platformach mobilnych, tworząc gry takie jak Monster Wars, Legendary Wars oraz Stellar Wars.

Fabuła

Akcja Bullet Age rozgrywa się na planecie New Haven, która została zniszczona przez Imperium ARC przy pomocy potężnej bomby mutagenowej. Zamieniła ona niegdyś piękny i pełen życia świat w postapokaliptyczne pustkowie, zamieszkane przez ludzi i zmutowane potwory. Gracze wcielają się w Asha oraz tajemniczego nieznajomego, którzy wspólnie przyłączają się do ruchu oporu walczącego o przetrwanie ludzkości.

Mechanika

Bullet Age łączy cechy typowej dwuwymiarowej platformówki z elementami hack and slash oraz shootera. Tytuł składa się z serii liniowych poziomów, przedstawiających różne zakątki trzech kontynentów New Haven. Poszczególne plansze wybieramy z poziomu mapy świata, po której możemy swobodnie się poruszać. Poza standardowymi typami oponentów walczymy także z potężnymi bossami, wymagającymi zastosowania indywidualnej strategii. Za zdobyte podczas walki pieniądze gracze mogą kupować nowe rodzaje broni oraz ulepszać amunicję, dodając różnego rodzaju specjalne efekty do ataków. Tytuł pozwala na kooperacyjną zabawę dwóch osób na jednym ekranie.

Kwestie techniczne

Bullet Age oferuje dość standardową kolorową i komiksową oprawę graficzną. Na uwagę zasługują tła i plansze wykonane z dużą dbałością o detale, a także animacje ataków oraz postaci.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran     Liczba graczy: 1-2  

Centrum Nintendo Switch - Wszystko o konsoli i jej grach

Gry podobne do Bullet Age

Wymagania wiekowe Bullet Age

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Bullet Age

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne: Dual Core 1.2 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 512 MB GeForce 9800 lub lepsza, 750 MB HDD
Switch
PC