Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweNDS
Okładka Bubble Bobble Revolution (NDS)

Bubble Bobble Revolution NDS

Bubble Bobble Revolution to DSowe wcielenie klasycznej gry zręcznościowej Bubble Bobble, wydanej w 1986 roku przez korporacje Taito.

Zręcznościowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo DS
Okładka Bubble Bobble Revolution (NDS)

producent: Dreams Inc.

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji NDS:

2listopada2005

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Bubble Bobble Revolution to DSowe wcielenie klasycznej gry zręcznościowej Bubble Bobble, wydanej w 1986 roku przez korporacje Taito. Tak jak w pierwowzorze, tak i tutaj bohaterami są dwa miłe dinozaury, Bub i Bob, który łącząc swoje siły i zdolności muszą pokonać 100 poziomów aby uratować swoje dziewczyny ... a może raczej dinozaurzyce.

Bubble Bobble Revolution posiada ulepszoną w stosunku do oryginału grafikę, oraz nowe typy bąbelków, rodzaje ataków, wrogów oraz bonusy. Gra wykorzystuje oba ekrany konsoli oraz, co ciekawe, mikrofon, który służy do aktywacji mini-gier i specjalnych funkcji - przykładowo na jednym z poziomów należy dmuchnąć w niego aby uruchomić widoczne na ekranie turbiny.

Ciekawostką jest umieszczenie wraz z grą oryginalnej wersji Bubble Bobble a także ukrytej, grywalnej postaci zaprojektowanej przez Igusę Matsuyama, artystę odpowiedzialnego za bohaterów Harvest Moon. Oprócz rozgrywki dla jednego gracza, Bubble Bobble Revolution oferuje tryb, w którym może zmierzyć się do 4 przeciwników. Ich zadaniem jest zniszczenie jak największej ilości potworów pojawiających się na planszy - nie byłoby to zbyt trudne, gdyby nie fakt, iż gracze mogą ranić się nawzajem.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1-2  

Gry podobne do Bubble Bobble Revolution

Klasyfikacja PEGI Bubble Bobble Revolution

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
Pierwsze screeny z Bubble Bobble Dual Shot na NDS
Pierwsze screeny z Bubble Bobble Dual Shot na NDS

wiadomość28 listopada 2006

Firma Rising Star Games wypuściła pierwsze screenshoty z Bubble Bobble Dual Shot. Będzie to druga, po Bubble Bobble Revolution gra z tej serii na Nintendo DS.

Wadliwe egzemplarze gry Bubble Bobble Revolution zostaną wymienione
Wadliwe egzemplarze gry Bubble Bobble Revolution zostaną wymienione

wiadomość16 października 2006

Amerykański oddział koncernu Codemasters przygotowuje się do operacji wymiany kartridżów z grą Bubble Bobble Revolution na Nintendo DS, która niedawno zadebiutowała w Stanach Zjednoczonych. Ten drastyczny krok musiał zostać podjęty w związku z błędem programu, uniemożliwiającym jego ukończenie.