Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPC
Okładka Broken Sea (PC)

Broken Sea PC

Broken Sea to cRPG osadzone w pełnym magii świecie fantasy. Gracze kierują drużyną bohaterów podróżujących na olbrzymim powietrznym statku. Autorzy położyli nacisk przede wszystkim na taktyczną stronę starć i rozbudowany system rozwoju postaci.

RPG | fantasy | klasyczne RPG

PC Windows
Okładka Broken Sea (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

anulowana

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Broken Sea to taktyczna gra RPG utrzymana w konwencji fantasy. Jest to produkcja węgierskiego studia Neocore Games, znanego głównie z serii King Arthur oraz strategii Lionheart: Wyprawy Krzyżowe.

Akcja toczy się w świecie fantasy, w którym na skutek powtarzających się ataków tajemniczych bestii powoli zaczynają powracać opowieści o nieistniejącym już Imperium, czyli miejscu gdzie przed laty po raz ostatni widziano ten gatunek potworów. Gracze wcielają się w członków badającego te wydarzenia zakonu. Na pokładzie olbrzymiego statku powietrznego udają się na masywny archipelag, który dawniej był siedzibą Imperialnych Magów.

Gra pozostaje wierna tradycjom gatunku. Sterujemy całą drużyną, a system walki oferuje sporą głębię taktyczną. Za sukcesy nagradzani jesteśmy punktami doświadczenia, które wydajemy potem na rozwój postaci i zakup nowych umiejętności.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 9.1 / 10 na podstawie 13 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Broken Sea

16+

Zapowiedziano Broken Sea - taktyczne RPG autorów serii Król Artur
Zapowiedziano Broken Sea - taktyczne RPG autorów serii Król Artur

wiadomość11 czerwca 2012

Znane ze strategicznej serii Król Artur studio Neocore Games zapowiedziało grę Broken Sea. Będzie to taktyczne RPG osadzone w pełnym magii świecie fantasy. Gracze wcielają się w członków starożytnego zakonu podróżujących na olbrzymim powietrznym statku.