Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjeANDiOS
Okładka Britney Spears: American Dream (AND)
OkładkaBritney Spears: American Dream (AND)

Britney Spears: American Dream

Symulator życia gwiazdy od studia Glu Mobile, twórców podobnych produkcji: Katy Perry Pop i Kim Kardashian: Hollywood. Britney Spears: American Dream jest grą mobilną opartą na modelu free-to-play z opcjonalnymi mikropłatnościami.

Symulacje | zagraj za darmo | muzyczne | symulator życia

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Britney Spears: American Dream Premiera

18maj2016

AND iOS

producent: Glu Mobile wydawca: Glu Mobile

Gry podobne do Britney Spears: American Dream

The Sims 3

Kim Kardashian: Hollywood

Katy Perry Pop

Britney Spears: American Dream na platformę AND i iOS to następna aplikacja firmy Glu Mobile, do prac nad którą zaprzęgnięto znaną celebrytkę. Po Kim Kardashian: Hollywood i Katy Perry Pop przyszedł czas, by swojej gry doczekała się także Britney Spears – piosenkarka popowa, o której po raz pierwszy zrobiło się głośno w 1998 roku, kiedy to zadebiutował jej wielki hit Baby One More Time. Tytuł został oparty na modelu biznesowym free-to-play, więc podczas rozgrywki możemy dokonywać zakupu różnych elementów za prawdziwe pieniądze.

Mechanika

Zabawa w Britney Spears: American Dream na platformę AND i iOS opiera się na podobnych zasadach, co w Katy Perry Pop. Gracze kierują poczynaniami początkującej gwiazdy muzyki pop, której w dotarciu na szczyt pomaga sama Britney Spears. Najpierw musimy ustalić wygląd naszej postaci, ale w późniejszym czasie trzeba kupować nowe ciuchy - w końcu celebrytka musi podążać za trendami modowymi. Oprócz tego zarobione pieniądze wydajemy także na akcesoria czy też instrumenty. Oczywiście nie byłoby nas na to wszystko stać, gdyby nie muzyka, którą nagrywamy i promujemy, walcząc ze swoimi hitami o wysokie miejsca na listach sprzedaży.

Kwestie techniczne

W Britney Spears: American Dream wykorzystano ten sam styl graficzny, co w innych produkcjach firmy Glu ze słynnymi gwiazdami. Jest to więc dwuwymiarowa, kreskówkowa produkcja. Podczas zabawy towarzyszą nam utwory tytułowej piosenkarki.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Britney Spears: American Dream: Odpowiednia dla każdego wieku.

AND
iOS