Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjeANDiOS
Okładka Katy Perry Pop (AND)
OkładkaKaty Perry Pop (AND)

Katy Perry Pop

Opracowany przez firmę Glu Mobile symulator życia gwiazdy. W grze wcielamy się w młodą osobę, która pragnie zostać gwiazdą muzyki pop i choć droga do tego celu nie jest usłana różami, podczas rozgrywki możemy liczyć na pomoc samej Katy Perry.

Symulacje | muzyczne | symulator życia

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Katy Perry Pop Premiera

15gru2015

iOS

25gru2015

AND

producent: Glu Mobile wydawca: Glu Mobile Strona oficjalna

Produkcje mobilne, w których główną atrakcją są znani aktorzy, artyści muzyczni i inne gwiazdy nie są niczym nowym. Mogliśmy już bawić się takimi tytułami jak Kim Kardashian: Hollywood, Sniper X with Jason Statham, Love Rocks Starring Shakira czy też PewDiePie: Legend of the Brofist. Prym w produkcji tego typu tytułów wiedzie firma Glu Mobile, która w swoim portfolio ma także opisywane Katy Perry Pop na platformę AND i iOS.

Fabuła

Historia opowiadana w Katy Perry Pop stanowi tylko pretekst do rozgrywki i nie jest zbyt porywająca. Gracze wcielają się bowiem w osobę, która pragnie zostać gwiazdą muzyki pop. Droga do celu nie będzie jednak usłana różami, ale za to możemy liczyć na pomoc tytułowej piosenkarki Katy Perry, znanej z takich hitów jak Roar, Dark Horse, Last Friday Night czy też Part Of Me.

Mechanika

Rozgrywka w Katy Perry Pop na platformę AND i iOS została podzielona na szereg rozmaitych czynności. Jedną z podstawowych jest troszczenie się o wygląd naszej postaci, którą możemy przebierać w rozmaite ubrania kupowane podczas przygody. Oprócz tego, by zaistnieć w świecie muzyki, trzeba także nagrywać piosenki, kręcić teledyski oraz występować przed publicznością na koncertach. Jednym z dodatkowych elementów jest tak zwana Katy Vision. Po włączeniu tej funkcji, świat gry zmienia się diametralnie, dzięki czemu możemy oglądać go tak, jak widzi go Katy. Jest więc strasznie kolorowo i trochę… dziwnie. Wszystko to uzupełniają aspekty społecznościowe. Po połączeniu gry z platformą Google Play lub serwisem Facebook, możemy śledzić postępy znajomych i pomagać sobie w karierze.

Kwestie techniczne

Oprawa graficzna Katy Perry Pop na platformę AND i iOS jest łudząco podobna do Kim Kardashian: Hollywood. Mamy więc do czynienia z przyjemnym dla oka kreskówkowym stylem.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Wymagania wiekowe Katy Perry Pop: Odpowiednia dla każdego wieku.

Katy Perry Pop Wymagania sprzętowe

Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
AND
iOS