Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjeANDiOS
Okładka Katy Perry Pop (AND)

Katy Perry Pop

Opracowany przez firmę Glu Mobile symulator życia gwiazdy. W grze wcielamy się w młodą osobę, która pragnie zostać gwiazdą muzyki pop i choć droga do tego celu nie jest usłana różami, podczas rozgrywki możemy liczyć na pomoc samej Katy Perry.

Symulacje | muzyczne | symulator życia

Okładka Katy Perry Pop (AND)

producent: Glu Mobile

wydawca: Glu Mobile

Strona oficjalna

data premiery gry:

15gru2015

iOS

25gru2015

AND
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Produkcje mobilne, w których główną atrakcją są znani aktorzy, artyści muzyczni i inne gwiazdy nie są niczym nowym. Mogliśmy już bawić się takimi tytułami jak Kim Kardashian: Hollywood, Sniper X with Jason Statham, Love Rocks Starring Shakira czy też PewDiePie: Legend of the Brofist. Prym w produkcji tego typu tytułów wiedzie firma Glu Mobile, która w swoim portfolio ma także opisywane Katy Perry Pop na platformę AND i iOS.

Fabuła

Historia opowiadana w Katy Perry Pop stanowi tylko pretekst do rozgrywki i nie jest zbyt porywająca. Gracze wcielają się bowiem w osobę, która pragnie zostać gwiazdą muzyki pop. Droga do celu nie będzie jednak usłana różami, ale za to możemy liczyć na pomoc tytułowej piosenkarki Katy Perry, znanej z takich hitów jak Roar, Dark Horse, Last Friday Night czy też Part Of Me.

Mechanika

Rozgrywka w Katy Perry Pop na platformę AND i iOS została podzielona na szereg rozmaitych czynności. Jedną z podstawowych jest troszczenie się o wygląd naszej postaci, którą możemy przebierać w rozmaite ubrania kupowane podczas przygody. Oprócz tego, by zaistnieć w świecie muzyki, trzeba także nagrywać piosenki, kręcić teledyski oraz występować przed publicznością na koncertach. Jednym z dodatkowych elementów jest tak zwana Katy Vision. Po włączeniu tej funkcji, świat gry zmienia się diametralnie, dzięki czemu możemy oglądać go tak, jak widzi go Katy. Jest więc strasznie kolorowo i trochę… dziwnie. Wszystko to uzupełniają aspekty społecznościowe. Po połączeniu gry z platformą Google Play lub serwisem Facebook, możemy śledzić postępy znajomych i pomagać sobie w karierze.

Kwestie techniczne

Oprawa graficzna Katy Perry Pop na platformę AND i iOS jest łudząco podobna do Kim Kardashian: Hollywood. Mamy więc do czynienia z przyjemnym dla oka kreskówkowym stylem.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Wymagania wiekowe Katy Perry Pop

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Katy Perry Pop

Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
AND
iOS