Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiXBOX
Okładka Blinx 2: Masters of Time and Space (XBOX)
OkładkaBlinx 2: Masters of Time and Space (XBOX)

Blinx 2: Masters of Time and Space XBOX

"Blinx 2: Masters of Time and Space" należy do gatunku klasycznych trójwymiarowych gier platformowych. Tytuł ten powstał w studiach firmy Artoon, odpowiedzialnej także za część pierwszą obdarzoną podtytułem "The Time Sweeper". Wydawcą obydwu tych pozycji jest Microsoft.

Akcji | platformówki 3D | tytuły ekskluzywne Xbox

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Blinx 2: Masters of Time and Space Premiera XBOX

16listopada2004

producent: Artoon wydawca: Xbox Game Studios / Microsoft Studios Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Blinx 2: Masters of Time and Space

Tomb Raider: Legend

Kameo: Elements of Power

Jet Set Radio Future

"Blinx 2: Masters of Time and Space" należy do gatunku klasycznych trójwymiarowych gier platformowych, którego najjaśniejszymi przedstawicielami są serie "Ratchet and Clank" oraz "Jak", w której drugim bohaterem jest przebojowy Daxter. "Blinx 2: Masters of Time and Space" powstał w studiach firmy Artoon, odpowiedzialnej także za część pierwszą obdarzoną podtytułem "The Time Sweeper". Wydawcą obydwu tych pozycji jest Microsoft.

W "Blinx 2: Masters of Time and Space" w przeciwieństwie do części pierwszej nie przejmujemy kontroli nad heroicznym kotem Blinxem - tym razem autorzy pozwolili nam wcielić się w jego równie utalentowanych przyjaciół. Dla graczy przywiązujących się do swych bohaterów przygotowano specjalny tryb, w którym będą oni mogli zmodyfikować swojego bohatera na jeden z blisko 100 sposobów. Możliwa jest zmiana ciuszków, w które ubrany jest kocur, a także elementów jego twarzy.

Najważniejsza jest jednak w "Blinx 2: Masters of Time and Space" umiejętność zabawy z czasem. Do naszych zadań należy między innymi przyspieszanie, jak i zwalnianie czasu w celu przejścia jednej z wielu logicznych i zręcznościowych zagadek. Oprócz tego możemy zatrzymywać i cofać czas, co z kolei wykorzystamy w licznych walkach, na które się natkniemy.

Przedzierając się przez przygotowane przez autorów poziomy spotykamy się również z takimi, w których obejmujemy kontrolę nad przebiegłą świnią należącą do gangu kosmicznych prosiaków. Są to typowe "ciche" rundki, w których chodzi głównie o jak najcichsze prześliźnięcie się przez wszelkiego rodzaju bazy. Warto zwrócić uwagę na to, że wymieniony wyżej gang jest największym wrogiem kotów władających czasem.

Dla graczy lubujących się w rozgrywce wieloosobowej przygotowano dwa tryby zabawy: kooperacja na dwie osoby pozwalająca nam na powtórne przejście wszystkich poziomów oraz tryb dla czterech graczy, w którym dojdzie do wielu fascynujących pojedynków.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran   Liczba graczy: 1 - 4  

Klasyfikacja PEGI Blinx 2: Masters of Time and Space

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.