Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Blaster Simulator (PC)

Blaster Simulator PC

Blaster Simulator to wyprodukowana przez studio deweloperskie firmy UIG Entertainment gra symulacyjna, w której gracze mogą wcielić się w rolę szefa firmy wyburzeniowej. Zabawa polega na wysadzaniu rozmaitych obiektów budowlanych za pomocą materiałów wybuchowych.

Symulacje | budowlane | elementy strategiczne

PC Windows
Okładka Blaster Simulator (PC)

producent: UIG Entertainment

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

5sierpnia2010

Blaster Simulator to kolejny z cyklu niekonwencjonalnych symulatorów w dorobku niemieckiej firmy UIG Entertainment. Tym razem gracze mają okazję sprawdzić swoje umiejętności pirotechniczne i zająć się skutecznym wyburzaniem wirtualnych budynków.

Kampania główna w grze składa się z przeszło 30 misji. Wzorem wielu podobnych gier, gracz wciela się w rolę szefa niewielkiej firmy, którą ma za zadanie rozwijać w oparciu o kapitał pozyskiwany w trakcie wykonywania zadań. W przypadku Blaster Simulator chodzi o skuteczne niszczenie niechcianych budowli.

Zabawa polega przede wszystkim na dokładnym zapoznaniu się z konstrukcją obiektu (budynku, komina, mostu itp.), znalezieniu jej słabych punktów, doborze i rozmieszczeniu odpowiedniego rodzaju oraz ilości środków wybuchowych, a następnie przeprowadzeniu bezpiecznej detonacji. Efekty rozliczane są w oparciu o dokonane zniszczenia (im większe tym wyższa gratyfikacja). Uzyskanie rezultatu powyżej limitu przewidzianego przez twórców pozwala przejść do kolejnego zlecenia.

Od strony wizualnej gra przedstawia poziom poniżej przeciętnej. Trójwymiarowe modele obiektów zbudowane są z niewielkiej ilości polygonów. Także efekty specjalne (ogień, dym itp.) nie zachwycają. Na plus zaliczyć można za to opcję oglądania wybuchów z różnych ujęć kamery, a także możliwość zapisywania najbardziej spektakularnych eksplozji w formie powtórek.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Blaster Simulator

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Blaster Simulator

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 1.6GHz
  • 512MB RAM
  • karta graficzna 3D (zgodna z DirectX 9)
  • 750MB HDD
  • Windows XP/Vista