Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiAND
Okładka Best Sniper: Shooting Hunter 3D (AND)
OkładkaBest Sniper: Shooting Hunter 3D (AND)

Best Sniper: Shooting Hunter 3D AND

Przygotowana przez studio T-Bull mobilna strzelanina FPS, dystrybuowana w modelu darmowym z mikropłatnościami.

Akcji | FPP | zagraj za darmo | zombie | dinozaury | FPS | polskie | strzelanki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Best Sniper: Shooting Hunter 3D Premiera AND

16maja2017

Google Play

16maja2017

producent: T-Bull wydawca: T-Bull Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Best Sniper: Shooting Hunter 3D

Dead Space (2011)

Dead Effect 2

Dino Hunter: Deadly Shores

Best Sniper: Shooting Hunter 3D jest FPS-em opracowanym przez studio T-Bull. Produkcja powstała z myślą o urządzeniach mobilnych z systemem AND, na których jest dostępna w modelu darmowym z mikrotransakcjami (free-to-play).

Fabuła

Akcja Best Sniper: Shooting Hunter 3D toczy się w postapokaliptycznej rzeczywistości. Ameryka Północna stała się wymarłym pustkowiem – powodem takiego stanu rzeczy był nieudany eksperyment mający na celu wskrzeszenie dinozaurów. Sprawy poszły jednak nie po myśli naukowców, bowiem doprowadzili oni również do powstania abominacji znanych jako Humanozaury – swoistych hybryd ludzi i prehistorycznych gadów. Na domiar złego na kontynencie pojawiły się również hordy wygłodniałych zombie. Wszystko to sprawiło, że głównemu bohaterowi, czyli tytułowemu strzelcowi wyborowemu, nie pozostało nic innego, jak chwycić za broń i stawić czoła niebezpieczeństwu, starając się przetrwać w nowej, niegościnnej rzeczywistości.

Mechanika

W wydanym na platformę AND Best Sniper: Shooting Hunter 3D akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby (FPP). W trakcie rozgrywki nie możemy poruszać się po lokacjach, a jedynie rozglądać się po otoczeniu. Filarem gry jest kampania fabularna, w której na wykonanie czeka szereg misji i specjalnych wyzwań sprawdzających nasze umiejętności strzeleckie – stawiane przed nami zadania koncentrują się na eliminacji zróżnicowanych przeciwników rezydujących zarówno na powierzchni, jak i pod wodą.

Przed oddaniem strzału warto nie tylko uważnie sprawdzić najbliższą okolicę, lecz także przeskanować oponenta przy użyciu specjalnego urządzenia wskazującego potencjalne słabe punkty pokroju mózgu czy płuc. Kiedy już naciśniemy spust, kamera koncentruje się na wystrzelonym pocisku, w widowiskowy sposób prezentując jego trafienie w cel. Jeśli oddany przez nas strzał nie okaże się śmiertelny dla jej ofiary, ta podbiega do protagonisty – wbrew pozorom nie jest on skazany na porażkę, gdyż może jeszcze wybronić się przed atakiem; pod warunkiem, że graczowi uda się pomyślnie ukończyć specjalny Quick Time Event.

W miarę postępów otrzymujemy punkty doświadczenia i specjalne nagrody, a wykorzystywane karabiny (w liczbie czternastu) można dodatkowo udoskonalać przy użyciu piętnastu ulepszeń – w ten sposób zapewniamy sobie na przykład lepszą stabilność broni czy choćby większą pojemność magazynka.

Kwestie techniczne

Best Sniper: Shooting Hunter 3D cechuje się trójwymiarową grafiką przyzwoitej jakości. Z uwagi na absencję możliwości swobodnego poruszania się po lokacjach, autorzy mogli sobie pozwolić na dopracowanie modeli przeciwników, a także na zaprojektowanie bogatszego w szczegóły otoczenia.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Best Sniper: Shooting Hunter 3D: 12+