Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka Beat Up A Millionaire 2 (PC)

Beat Up A Millionaire 2 PC

Beat Up A Millionaire 2 to druga edycja przebojowej parodii znanego teleturnieju zawierająca całkiem nowe pytania. Gracze odpowiadają na pytania z różnych dziedzin wiedzy (geografia, przyroda) i kultury masowej (telewizja, gry komputerowe).

Logiczne | quiz

PC Windows
Okładka Beat Up A Millionaire 2 (PC)

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

5kwietnia2002

5kwietnia2002

pudełko PL

Beat Up A Millionaire 2 to druga edycja parodii znanego teleturnieju telewizyjnego. Gracze odpowiadają na pytania z różnych dziedzin wiedzy (geografia, przyroda) i kultury masowej (telewizja, gry komputerowe). W razie wygranej lub przegranej gracz może pobić swojego przeciwnika w wirtualnej bijatyce na ekranie lub też sam zostaje pobity. Gra słów "Pobij przeciwnika" nabiera tu dosłownego znaczenia.

Przebieg samej gry jest taki sam jak w rzeczywistości. Od głównej wygranej dzieli nas 15 pytań o wzrastającym stopniu trudności, a w razie potrzeby możemy skorzystać z trzech kół ratunkowych: pół na pół, telefon do przyjaciela lub pomoc publiczności. Drugie wydanie przeboju z ubiegłego roku zawiera całkiem nowe pytania. Do zestawie dołączono dodatkowo grę zręcznościową „Euroman”.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 7,5 / 10 na podstawie 81 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 19,90 PLN

Gry podobne do Beat Up A Millionaire 2

Wymagania wiekowe Beat Up A Millionaire 2

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Beat Up A Millionaire 2

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 166MHz
  • 32MB RAM
Beat Up A Millionaire 2 - recenzja gry
Beat Up A Millionaire 2 - recenzja gry

Recenzja 7 maja 2002, 10:38

No właśnie, tyle się upisałem, a nie doszedłem jeszcze do głównej części gry, "najbrutalniejszego i najbardziej krwawego momentu", jak to zachęca nas znajomy już krasomówca prowadzący program. Idea jest banalna i znana zapewne graczom z popularnej gry zrobionej we flashu (i możliwej do ściągnięcia za darmo z Internetu) "Beat the Worker". Przy czym owa gra freeware'owa jest przynajmniej zabawna, czego nijak nie można powiedzieć o produkcji z Lemona. Systematyczne obijanie twarzy któregoś z milionerów nieodmiennie kończy się zmasakrowaniem twarzy - oczywiście narysowanej w "zabawny" sposób. Od szybkości naciskania w klawisze zależą zresztą postępy w grze - im szybciej, tym więcej pieniędzy odbiera się milionerowi. Co jakiś czas można też trafić na broń specjalną, zwykle inną dla każdego milionera. Seksbomba żeniąca się ze staruszkiem dla spadku będzie więc bita jego rozkładającą się ręką (sic!), maniak komputerowy tandetnym pisemkiem z tejże branży, zaś biznesmen raportem z machlojkami. Tu trzeba przyznać, że autorzy wykazali się pewną dozą inwencji - przejawiając jednocześnie obecność czarnego humoru, co zaliczam grze na plus.