Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePC
Okładka Quizer (PC)

Quizer PC

Quizer jest edukacyjną grą towarzyską, w której uczestnicy zabawy odpowiadają na szereg pytań sprawdzających ich wiedzę ogólną, obejmującą dziedziny takie jak sport, historia czy kultura i sztuka.

Towarzyskie | edukacyjne

PC Windows
Okładka Quizer (PC)

producent: 3e

wydawca: 3e

wydawca PL: 3e

Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

6grudnia2011

6grudnia2011

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Quizer to edukacyjna gra towarzyska przeznaczona dla całej rodziny. Uczestnicy zabawy biorą udział w serii pytań testowych, sprawdzających ich wiedzę ogólną z dziedzin, takich jak: sport i rekreacja, kultura i sztuka, geografia, historia oraz nauka i przyroda. Twórcy przygotowali cztery tysiące pytań o zróżnicowanym stopniu trudności (trzy stopnie) co sprawia, że nie będą się one powtarzać nawet po dłuższym czasie spędzonym z grą. Za produkcję tytułu odpowiada polskie studio 3e games, dzięki czemu zagadnienia poruszane w testach są związane z kulturą i historią naszego kraju.

Rozpoczynając grę musimy stworzyć profile uczestników zabawy, w których przechowywane są informacje o liczbie ich zwycięstw, prawidłowo udzielonych odpowiedziach, a także tematach, w których czują się silni oraz tych najczęściej sprawiających im problemy. Grać możemy samotnie lub z innymi przy tym samym komputerze. Quzier oferuje kila trybów rozrywki: standardowy – odpowiadamy na pytania i zdobywamy punkty; na czas – podobnie jak standardowy, z tym że mamy ograniczony czas na odpowiedź; z atutami – wykorzystujemy specjalne akcje (atuty), dostępne dla każdego z graczy. Na każde pytanie przypadają cztery odpowiedzi, z których tylko jedna jest prawdziwa. W przypadku wskazania błędnej odpowiedzi program zaznacza prawidłową wraz z jej uzasadnieniem. Niektóre pytania wzbogacone są o zdjęcia, mapy, ilustracje, wykresy, pliki audio oraz wideo.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran     Liczba graczy: 1-4  

Cena gry w dniu premiery: 49,90 PLN

Wymagania wiekowe Quizer

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Quizer

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 1.5 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5200 lub lepsza)
  • 400 MB HDD
  • Windows XP/Vista/7