Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Battlezone (1998) (PC)
OkładkaBattlezone (1998) (PC)

Battlezone (1998) PC

Nowatorskie połączenie strategicznej gry RTS i typowej strzelanki FPP, w której do naszej dyspozycji oddano potężne siły jednostki z bio-metalu, cudownego materiału o którego złoża toczy się walka.

Zręcznościowe | FPP | science fiction | czołgi

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Battlezone (1998) Premiera PC

20marca1998

producent: Pandemic Studios wydawca: Activision Blizzard Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Dla pamiętających stare gry z salonów gier zręcznościowych Battlezone kojarzy się z walką czołgów z widokiem z pierwszej osoby. Jednak ta gra nie ma prawie nic wspólnego z doskonałym połączeniem RTS i strzelanki z pierwszej osoby, jaką uraczyła nas firma Activision.

W latach 60-tych i 70-tych naszego wieku deszcz meteorytów, który spadł na Ziemię, przyniósł ze sobą tajemniczą substancję zwaną bio-metal. Naukowcy rosyjscy i amerykańscy odkryli, że jej złoża znajdują się gdzieś w układzie słonecznym, oraz że dzięki niej można konstruować bardzo zaawansowane bronie i pojazdy kosmiczne. W tajemnicy przed opinią publiczną USA i Związek Radziecki zaczęły wysyłać w kosmos żołnierzy, aby walczyli o bio-metal.

Gracz może walczyć jako pilot myśliwców, potężnych mechów lub czołgów, oraz jako żołnierz kosmicznej piechoty, jednak decydujący wpływ na wynik walki mają jego zdolności dowódcze. W trybie RTS budujemy fabryki, pozyskujemy surowce i tworzymy umocnienia naszej bazy. Niezwykle ciekawa gra, jednak z nieznanych powodów nie zdobyła należnej jej popularności.

Wydanie GOLD zawiera najnowszego patcha 1.4 oraz dwa autoryzowane dodatki: The Red Odyssey (version 1.3) i Battlegrounds, dodające nową stronę konfliktu, dziesięć nowych pojazdów, 23 nowe misje, oraz ponad 50 map do rozgrywki wieloosobowej.

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 7,4 / 10 na podstawie 58 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Battlezone (1998): Odpowiednia dla każdego wieku.

Battlezone (1998) Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 166MHz
  • 32MB RAM