Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiX360PS3PC
Okładka Band of Brothers: Pacific (X360)

Band of Brothers: Pacific

Band of Brothers: Pacific to nieukończony projekt gry akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby (TPP), nad którym pracowało studio deweloperskie Delirious Games. Fabuła miała przedstawiać zmagania amerykańskich żołnierzy walczących w II wojnie światowej na Pacyfiku.

Akcji | TPP | II wojna światowa

Okładka Band of Brothers: Pacific (X360)

producent: Delirious Games

data premiery gry:

anulowana

PC X360 PS3

Band of Brothers: Pacific to gra akcji TPP osadzona w realiach II Wojny Światowej. Za stworzenie tego dzieła odpowiada kalifornijskie studio Delirious Games, zajmujące się również wydawaniem różnych produkcji na platformę iPhone (Five).

Tytuł skupia się na akcji wykorzystując wiele unikalnych elementów mechaniki rozgrywki. Celem twórców tego dzieła było dotarcie do graczy i wywarcie na nich emocjonalnej reakcji pod wpływem tego co oglądają na ekranie monitora lub telewizora. Oczywiście gra zawiera wiele drastycznych i sugestywnych scen przedstawiających zmagania żołnierzy podczas różnych operacji realizowanych podczas II Wojny Światowej.

Zobacz pełny opis gry

Oczekiwania czytelników: 7,6 / 10 na podstawie 115 głosów czytelników.

Gry podobne do Band of Brothers: Pacific

Wymagania wiekowe Band of Brothers: Pacific

16+

Wojna z perspektywy TPP w Band of Brothers: Pacific

wiadomość17 lutego 2009

Studio deweloperskie Delirious Games, założone w 2006 roku przez byłych członków takich firm, jak Electronic Arts, Novalogic, Climax oraz Looking Glass Studios, ujawniło pierwsze informacje na temat swojej najnowszej produkcji. Jest nią strzelanina osadzona w klimacie drugiej wojny światowej, nosząca tytuł Band of Brothers: Pacific.

PC
X360
PS3