Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePCPS4
Okładka AWAY: The Survival Series (PC)

AWAY: The Survival Series

Przygodowa gra akcji inspirowana przyrodniczymi filmami dokumentalnymi. W AWAY: The Survival Series gracz wciela się w niewielkie zwierzątko, które musi przetrwać na targanej kataklizmami planecie.

Przygodowe | TPP | survival | indie | zwierzęta | przygodowe gry akcji

Okładka AWAY: The Survival Series (PC)

data premiery gry:

paź2020

PC PS4

AWAY: The Survival Series to trzecioosobowa gra przygodowa od studia Breaking Walls. Inspirowana jest ona przyrodniczymi filmami dokumentalnymi i ukazuje życie lotopałanki karłowatej – niewielkiego, przypominającego latającą wiewiórkę torbacza – żyjącej na Ziemi przyszłości, nękanej przez kataklizmy.

Mechanika

W realiach AWAY: The Survival Series katastrofy naturalne są na porządku dziennym. Rozgrywka skupia się na eksploracji dziczy w celu znalezienia bezpiecznego schronienia. Lotopałanka jest zwinną istotą, która sprawnie pokonuje kolejne przeszkody środowiskowe. Mimo to wędrówka jest pełna niebezpieczeństw. Zwierzę, którym steruje gracz znajduje się na końcu łańcucha pokarmowego. Oznacza to, że jest ono na celowniku drapieżników i każde spotkanie z przeciwnikiem może zakończyć się tragicznie.

Kwestie techniczne

W AWAY: The Survival Series zadbano, by ukazany świat był jak najbardziej realistyczny i różnorodny. W toku przygody trafić można na mnóstwo rozmaitych gatunków zwierząt – od niewielkich owadów po ogromne drapieżniki.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do AWAY: The Survival Series

Wymagania wiekowe AWAY: The Survival Series

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe AWAY: The Survival Series

PC Windows

PC Windows

Minimalne: Intel Core i5, 6 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon R9 270 lub lepsza, 15 GB HDD, Windows 7/8/10

PC
PS4