Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Auto Chess MOBA (PC)
OkładkaAuto Chess MOBA (PC)

Auto Chess MOBA PC

Auto Chess MOBA to sieciowa gra akcji obracającą się wokół potyczek dwóch grup bohaterów. Całość zaprojektowano z myślą o sprawiedliwej rywalizacji, pozbawionej możliwości kupowania sobie przewagi. Zabawę urozmaicają mechanizmy i postacie zaczerpnięte z oryginalnego Auto Chess.

Akcji | fantasy | MOBA | zagraj za darmo | sieciowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Auto Chess MOBA Premiera PC

luty2022

producent: Drodo Studio wydawca: Dragonest Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Auto Chess MOBA

League of Legends

Warcraft III: Reign of Chaos

Dota 2

Auto Chess MOBA to sieciowa gra akcji należąca do kategorii określanej mianem MOBA. Produkcja korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami i opracowała ją firma Dragonest Games wspólnie ze studiem Drodo. Historia projektu jest ciekawa, gdyż jest to spin-off wieloosobowej strategii Auto Chess, której korzenie sięgają modyfikacji Dota Auto Chess do gry MOBA Dota 2.

Mechanika

Auto Chess MOBA pozwala rozgrywać wieloosobowe potyczki z udziałem bohaterów znanych z Auto Chess. Gracze dzielą się na dwie kilkuosobowe drużyny, a każdy z nich kieruje jednym herosem. Gra oferuje bogaty wybór postaci i każda z nich posiada unikalne cechy oraz zdolności. Zabawę obie strony rozpoczynają na przeciwległych końcach mapy, a zadaniem każdej z nich jest zniszczenie centralnego obiektu w bazie rywali.

Gra posiada kilka unikalnych cech, wyróżniających ją na tle innych przedstawicieli gatunku MOBA. Wszystkie postacie dostępne są za darmo. Nie pojawią się również żadne płatne runy ułatwiające wygrane. Zabawę uatrakcyjnia możliwość niszczenia elementów otoczenia oraz system dnia i nocy, który wpływa na widoczność oraz inne elementy rozgrywki. W grze istotną rolę odgrywają także znane z Auto Chess mechanizmy synergii między postaciami i przedmiotami, zapewniające różne przydatne bonusy.

Grę opracowano tak, aby zapewniała sprawiedliwe i dobrze zbalansowane sieciowe potyczki, bez możliwości kupna jakiejkolwiek przewagi. Co więcej, rozwój postaci odbywa się wyłącznie poprzez branie udziału w meczach, a nie np. przez regularne logowanie się na konto w celu zdobycia jakiejś nagrody. Dlatego też wszyscy bohaterowie zawsze dostępni są za darmo, gdyż sytuacja, w której jeden z graczy ma dostęp do większej puli herosów, zapewnia mu przewagę.

Tryby gry

Gra oferuje wyłącznie tryb multiplayer.

Kwestie techniczne

Produkcja oferuje miłą dla oka oprawę graficzną. Wykonano ją w lekko kreskówkowym stylu, wzorowanym na Auto Chess.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Wymagania wiekowe Auto Chess MOBA: Odpowiednia dla każdego wieku.