Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcji3DS
Okładka Attack on Titan 2: Future Coordinates (3DS)
OkładkaAttack on Titan 2: Future Coordinates (3DS)

Attack on Titan 2: Future Coordinates 3DS

Kontynuacja gry akcji, opracowanej w oparciu o licencję mangi Attack on Titan, autorstwa Hajime Isayamy. Gracze po raz kolejny wcielają się w członków oddziału Scout Regiment, których zadaniem jest obrona murów atakowanych przez tytułowych Tytanów.

Akcji | TPP | fantasy | science fiction | hack'and'slash | manga i anime | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Attack on Titan 2: Future Coordinates Premiera 3DS

30listopada2017

producent: Spike Chunsoft wydawca: Atlus Strona oficjalna

japońskajapońska

Gry podobne do Attack on Titan 2: Future Coordinates

Hyrule Warriors Legends

Monster Hunter 4

Tales of the Abyss 3D

Attack on Titan 2: Future Coordinates jest drugą odsłoną cyklu gier akcji, tworzonych przez studio Spike Chunsoft w oparciu o licencję popularnej przede wszystkim w Japonii mangi Attack on Titan, autorstwa Hajime Isayamy. Podobnie jak poprzedniczka, produkcja pojawiła się na konsoli 3DS.

Fabuła

Attack on Titan 2: Future Coordinates kontynuuje wątki rozpoczęte w pierwszej części serii. Gracze po raz kolejny wcielają się więc w członków oddziału Scout Regiment (wśród nich pojawiają się między innymi Mikasa Ackerman i Eren Jaeger), których zadaniem jest obrona murów atakowanych przez tytułowych Tytanów.

Mechanika

Pracując nad Attack on Titan 2: Future Coordinates, autorzy nie zdecydowali się na wprowadzenie gruntownych zmian w mechanice rozgrywki. Akcję obserwujemy więc z perspektywy trzeciej osoby (TPP), a zabawa polega przede wszystkim na walce z przeciwnikami, których eliminujemy przy użyciu broni białej. Pokonanie tytułowych kolosów wymaga nauki ich zachowań i rozpracowania schematów wyprowadzanych przez nich ataków, co pozwala na odkrycie ich słabych punktów i tym samym zyskanie przewagi na polu bitwy.

Tryby gry

Podstawą wydanego na platformę 3DS Attack on Titan 2: Future Coordinates jest kampania fabularna, którą możemy ukończyć w pojedynkę. Oprócz tego w grze zaimplementowano oparty na współpracy tryb multiplayer, pozwalający na wspólną zabawę z maksymalnie trzema innymi graczami.

Kwestie techniczne

Trójwymiarowa oprawa graficzna Attack on Titan 2: Future Coordinates prezentuje wysoki poziom wykonania. Podobać się mogą przede wszystkim widowiskowe animacje ataków wyprowadzanych przez bohaterów.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-4  

Wymagania wiekowe Attack on Titan 2: Future Coordinates: 16+