Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcji3DS
Okładka Attack on Titan: Humanity in Chains (3DS)
OkładkaAttack on Titan: Humanity in Chains (3DS)

Attack on Titan: Humanity in Chains 3DS

Trójwymiarowa gra akcji oparta na słynnej mandze i anime Attack on Titan. W produkcji wcielamy się w członków elitarnego oddziału Scout Regiment, a naszym zadaniem jest powstrzymanie nacierających Tytanów. Od powodzenia akcji zależą dalsze losy ludzkości.

Akcji | TPP | manga i anime | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Attack on Titan: Humanity in Chains Premiera 3DS

4grudnia2014

producent: Spike Chunsoft wydawca: Atlus Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Attack on Titan: Humanity in Chains

Fire Emblem: Awakening

Xenoblade Chronicles 3D

Dragon Quest X

Attack on Titan: Humanity in Chains to gra oparta na mandze Attack on Titan autorstwa Hajime Isayama. Za produkcję tytułu odpowiada studio Spike Chunsoft, znane z takich tytułów jak Zero Escape: Virtue's Last Reward oraz Nine Hours, Nine Persons, Nine Doors. Podczas zabawy wcielamy się w postacie, które stają w obronie trzech murów atakowanych przez tytułowych Tytanów. Na szczęście nie jesteśmy jedną z przypadkowych osób, lecz doskonale przeszkolonym członkiem elitarnego oddziału Scout Regiment. Od naszych poczynań zależą dalsze losy ludzkości.

Zabawa w produkcji rozgrywa się w dwóch głównych trybach - kampanii fabularnej oraz sieciowym co-opie. W tym pierwszym uczestniczymy w kolejny wydarzeniach powiązanych ze sobą opowiadaną historią. Z kolei druga opcja umożliwia wspólną rozgrywkę z maksymalnie trzema innymi osobami, w której odpieramy ataki Tytanów oraz zdobywamy punkty, wpływające na nasze miejsce w rankingu.

Gameplay przypomina zwykłą grę akcji TPP. Gracze, kierując udostępnionymi postaciami (m.in. Eren Jaeger i Mikasa Ackermann), walczą z wrogami, wykorzystując przede wszystkim miecze. Podczas starć z potężnymi Tytanami trzeba się więc trzymać ich blisko, uczyć się ich zachowań i atakować w dogodnych chwilach.

Tytuł pod względem graficznym prezentuje się bardzo ładnie, jak na możliwości oferowane przez kieszonsolkę 3DS. Dodatkowo gra została przystosowana do działania z przystawką Circle Pad Pro oraz New Nintendo 3DS, które posiada drugiego grzybka analogowego. Dzięki temu sterowanie jest przyjemniejsze, niż przy użyciu jednej gałki.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-4  

Wymagania wiekowe Attack on Titan: Humanity in Chains: Odpowiednia dla każdego wieku.