Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiWii
Okładka Attack of the Movies 3D (Wii)
OkładkaAttack of the Movies 3D (Wii)

Attack of the Movies 3D Wii

Attack of the Movies 3D to shooter przenoszący nas w trójwymiarowe światy znane z popularnych filmów. Wszystko to dzięki dołączonym okularom, pozwalającym praktycznie "wejść" w scenerię gry.

Akcji | FPP | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Attack of the Movies 3D Premiera Wii

18maja2010

producent: Panic Button wydawca: Majesco Entertainment

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Attack of the Movies 3D

Call of Duty 3

Far Cry: Vengeance

The Conduit

Attack of the Movies 3D to dość oryginalna gra autorstwa Panic Button Games skierowana do posiadaczy konsol Wii. Po pierwsze reprezentuje ona gatunek shooterów, który nie jest najmocniejszą stroną sprzętu Nintendo, a po drugie umożliwia nam rozgrywkę w 3D, do czego wykorzystujemy specjalne okulary dołączone do gry.

Opisywany tytuł oferuje sześć światów bazujących na znanych filmach, w których musimy m.in. zmierzyć się ze statkami obcych, zapolować na podwodne monstra czy też dołączyć do ruchu oporu stawiającego czoła maszynom. Zamierzeniem twórców było przeniesienie odpowiedniej atmosfery wprost do naszego salonu, dzięki czemu uczestnicy rozgrywki mogą poczuć się tak, jakby naprawdę uczestniczyli w prezentowanych scenach.

W zależności od serwowanych przeciwników, każda z lokacji oferuje odpowiednie rodzaje broni: m.in. shotguny służące do likwidacji zombie czy broń laserową, idealną do radzenia sobie z bardziej zaawansowanymi technologicznie napastnikami. Dla urozmaicenia rozgrywki zaimplementowano algorytmy sztucznej inteligencji zmieniające miejsca pojawiania się kolejnych celów oraz ich poruszanie się. Do gry dołączono cztery pary wspomnianych wcześniej okularów, tak więc Attack of the Movies 3D pozwala nam zarówno na samotną zabawę jak i przyjemną współpracę z przyjaciółmi.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Oczekiwania czytelników: 0 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Attack of the Movies 3D

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.