Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiANDPCiOSWP
Okładka Asphalt Street Storm Racing (iOS)

Asphalt Street Storm Racing

Asphalt Street Storm Racing to gra wyścigowa autorstwa zespołu Gameloft, korzystająca z modelu darmowego z mikropłatnościami. Produkcja oferuje szansę sprawdzenia swoich umiejętności w zawodach drag racingu, u nas znanych również jako wyścigi równoległe.

Wyścigi | samochodowe | drag racing

Okładka Asphalt Street Storm Racing (iOS)

producent: Gameloft

wydawca: Gameloft

Strona oficjalna

data premiery gry:

15cze2017

iOS AND PC

26paź2017

WP

Asphalt Street Storm Racing to wydana na platformę PC, AND itd. gra wyścigowa koncentrująca się na zawodach drag racingu. Produkcja korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami i opracowało ją studio Gameloft.

Mechanika

Zgodnie z nazwą, gra należy do popularnej mobilnej marki wyścigowej Asphalt, ale mocno odbiega od wcześniejszych jej odsłon. Tym razem autorzy skoncentrowali się wyłącznie na tematyce drag racingu, czyli rywalizacji znanej w naszym kraju również jako wyścigi równoległe.

Pod względem podstawowych mechanizmów zabawy wydane na platformę PC, AND itd. Asphalt Street Storm Racing nie odbiega od innych produkcji traktujących o drag racingu. Podczas wyścigów nie mamy więc kontroli nad kierownicą. Nie znajdziemy tutaj rozgałęzień dróg, nie może nawet być mowy o zmianie pasa ruchu. Samochód zawsze pędzi naprzód, a naszym zadaniem jest dobieranie optymalnych momentów zmiany biegów oraz aktywacji dopalaczy.

Rywalizacja odbywa się w różnych dużych miastach, takich jak Nowy Jork, Paryż czy Hongkong. Zabawę napędza fakt, że wygrane są szczodrze nagradzane, dzięki czemu gracze mogą odblokować bogaty wybór samochodów sportowych i następnie tuningować je do woli. Dodatkową atrakcją jest system pogody, która wpływa na zachowanie maszyn na drodze.

Tryby gry

Asphalt Street Storm Racing pozwala na samotną zabawę w trybie kariery, jak również na rywalizowanie z innymi graczami w trybie multiplayer. W przypadku rozgrywek wieloosobowych w wyścigu może brać udział maksymalnie czterech kierowców jednocześnie.

Kwestie techniczne

Gra oferuje atrakcyjną oprawę graficzną z wysokim poziomem detali. Osiągnięcie tego ułatwił fakt, że silnik musi generować tylko poruszające się w linii prostej samochody pędzące przez krótki odcinek trasy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Gry podobne do Asphalt Street Storm Racing

Wymagania wiekowe Asphalt Street Storm Racing

odpowiednia dla każdego wieku

Asphalt Street Storm Racing wjechało na rynek mobilny
Asphalt Street Storm Racing wjechało na rynek mobilny

wiadomość26 czerwca 2017

Do dystrybucji w serwisach App Store i Google Play trafiło Asphalt Street Storm Racing, czyli najnowsza odsłona popularnej mobilnej marki wyścigowej studia Gameloft. To pierwsza część serii, która koncentruje się na drag racingu.

iOS
AND
PC
WP