Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePCPS3WiiNDS
Okładka Arthur and the Revenge of Maltazard (PS3)
OkładkaArthur and the Revenge of Maltazard (PS3)

Arthur and the Revenge of Maltazard

Artur i zemsta Maltazara

Oparta na popularnym filmie animowanym gra zręcznościowa. Rozgrywka na postać zbioru pomysłowych mini-gierek. W ich trakcie pomożemy bohaterom upiec ciasto, nauczymy się tańczyć z pomocą oraz stoczymy pojedynek z komarami.

Zręcznościowe | filmy animowane

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Arthur and the Revenge of Maltazard Premiera

26lis2009

PC PS3 NDS Wii

producent: Ubisoft wydawca: Ubisoft Strona oficjalna

Gry podobne do Arthur and the Revenge of Maltazard

Rayman 3: Hoodlum Havoc

Rayman Raving Rabbids

Sonic the Hedgehog

Zbliża się koniec dziesiątej fazy księżyca i Artur powoli kończy przygotowania przed powrotem do krainy Minimków. Otrzymane ziarenko ryżu z napisem S.O.S sprawia jednak, że bez ociągania się wyrusza na pomoc swoim przyjaciołom. Gdy dociera na miejsce okazuje się, że nikt z nich nie wzywał pomocy. W rzeczywistości, to zły Maltaraz wciągnął naszego bohatera w pułapkę.

Gra pozwala na osobiste przeżycie przygody, która ukazana została w wersji filmowej. Możemy wcielić się w Artura, Selenię, Betameche i wiele innych postaci znanych z ekranu. Na raz w zabawie może brać udział do czterech graczy, którzy by uporać się ze stawianymi przez grę wyzwaniami, zmuszeni będą niejednokrotnie ściśle ze sobą współpracować. Kierując się wskazówkami Maxa zmierzymy się z szeregiem różnorodnych wyzwań - każde mające postać oddzielnej mini gierki. Pomożemy Prosciutto upiec ciasto, nauczymy się tańczyć z pomocą Koolomassaisa oraz stoczymy pojedynek z komarami. W osiągnięciu celu cały czas przeszkadzać nam będzie Maltazar. Łącznie przygotowano 30 unikalnych wyzwań. W każdym z nich gracze mogą rywalizować o najlepszy wynik lub postawić na kooperację.

Arthur and the Revenge of Maltazard posiada kolorową trójwymiarową grafikę, która w doskonały sposób odtwarza atmosferę znaną z filmowego pierwowzoru.

Ostatnia modyfikacja 6 lutego 2015

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran   Liczba graczy: 1-4  

Ocena użytkowników: 4 / 10 na podstawie 62 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Arthur and the Revenge of Maltazard

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra może przestraszyć młodsze dzieci.

Artur i zemsta Maltazara Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium IV 3 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 7600GT lub lepsza)
  • Windows XP/Vista
PC
PS3
Wii
NDS