Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePCPS3WiiNDS
Okładka Arthur and the Revenge of Maltazard (PC)

Artur i zemsta Maltazara

Arthur and the Revenge of Maltazard

Oparta na popularnym filmie animowanym gra zręcznościowa. Rozgrywka na postać zbioru pomysłowych mini-gierek. W ich trakcie pomożemy bohaterom upiec ciasto, nauczymy się tańczyć z pomocą oraz stoczymy pojedynek z komarami.

Zręcznościowe | filmy animowane

Okładka Arthur and the Revenge of Maltazard (PC)

producent: Ubisoft

wydawca: Ubisoft

wydawca PL: Ubisoft GmbH

Strona oficjalna

data premiery gry:

26lis2009

PC PS3 Wii NDS
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Zbliża się koniec dziesiątej fazy księżyca i Artur powoli kończy przygotowania przed powrotem do krainy Minimków. Otrzymane ziarenko ryżu z napisem S.O.S sprawia jednak, że bez ociągania się wyrusza na pomoc swoim przyjaciołom. Gdy dociera na miejsce okazuje się, że nikt z nich nie wzywał pomocy. W rzeczywistości, to zły Maltaraz wciągnął naszego bohatera w pułapkę.

Gra pozwala na osobiste przeżycie przygody, która ukazana została w wersji filmowej. Możemy wcielić się w Artura, Selenię, Betameche i wiele innych postaci znanych z ekranu. Na raz w zabawie może brać udział do czterech graczy, którzy by uporać się ze stawianymi przez grę wyzwaniami, zmuszeni będą niejednokrotnie ściśle ze sobą współpracować. Kierując się wskazówkami Maxa zmierzymy się z szeregiem różnorodnych wyzwań - każde mające postać oddzielnej mini gierki. Pomożemy Prosciutto upiec ciasto, nauczymy się tańczyć z pomocą Koolomassaisa oraz stoczymy pojedynek z komarami. W osiągnięciu celu cały czas przeszkadzać nam będzie Maltazar. Łącznie przygotowano 30 unikalnych wyzwań. W każdym z nich gracze mogą rywalizować o najlepszy wynik lub postawić na kooperację.

Arthur and the Revenge of Maltazard posiada kolorową trójwymiarową grafikę, która w doskonały sposób odtwarza atmosferę znaną z filmowego pierwowzoru.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1-2  

Ocena czytelników: 5,4 / 10 na podstawie 62 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Artur i zemsta Maltazara

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra może przestraszyć młodsze dzieci.

Wymagania sprzętowe Artur i zemsta Maltazara

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium IV 3 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 7600GT lub lepsza)
  • Windows XP/Vista
PC
PS3
Wii
NDS