Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPC
Okładka Armalion (PC)

Armalion PC

Gra z gatunku cRPG, której akcja została osadzona w fantastycznej krainie Aventuria. Wcielamy się postać młodego bohatera, który musi uniemożliwić trzem złym demonom stworzenie pomostu pomiędzy naszym a ich światem.

RPG | klasyczne RPG

PC Windows
Okładka Armalion (PC)

Angielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

anulowana

Armalion to gra z gatunku cRPG. Akcja przenosi nas do ogarniętej wojną fantastycznej krainy Aventuria. Jej zachodnia cześć nie zaznała jeszcze spokoju po zniszczeniu potężnego czarnoksiężnika zwanego Borbarad. Wojska lojalne królowi nieustannie ryzykują swe życie w walce z dominium Heptarch, które utrzymuje swą okrutną władzę nad krajem, a już pojawia się kolejne, jeszcze większe i groźniejsze niebezpieczeństwo. Jego przyczyną jest jeden z uczniów czarnoksiężnika Borbarad’a, który podążając śladami swego mistrza otwiera Limbus i sprowadza do krainy trzy potężne demony. Piekielne stwory wykorzystując swe moce i wiedzę ludzkiego zdrajcy przygotowują się do utworzenia połączenia pomiędzy światem demonów, a światem ludzi. Chcą zaprowadzić w Aventurii swe okrutne rządy.

Właśnie w tak przełomowej dla Aventurii chwili wkraczamy do świata gry. Wcielając się w bohatera musimy powstrzymać demony przed zrealizowaniem swego planu. Czeka nas porywająca przygoda osadzona w fantastycznym świecie. Gra stanowi interesujące połączenie elementów strategicznych i cRPG. Oferuje fascynującą fabułę, wciągająca atmosferę, dobrą i szczegółową grafikę. Gracz może dokonać wyboru spośród 12 głównych postaci charakteryzujących się różnorodnymi umiejętnościami, wyglądem i animacją. Wszystkie one opisywane są przez dużą ilość współczynników i umiejętności. Stwarza to ogromne możliwości kreowania własnej postaci. Przed nami ogromny świat Aventurii, wiele malowniczych miejsc do zwiedzenia oraz groźnych przeciwników do pokonania. Opcje rozgrywki wieloosobowej umożliwiają grę do czterech graczy jednocześnie.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1 - 3  

Oczekiwania czytelników: 5.5 / 10 na podstawie 13 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Armalion

12+

Wymagania sprzętowe Armalion

PC Windows

Rekomendowane: Pentium II 350MHz, 64MB RAM

Armalion - kolejna wielka epicka produkcja

wiadomość27 kwietnia 2001

Miłośnicy wielkich epickich przygód toczących się w fantastycznych realiach, typu Baldur's Gate radujcie się, bowiem czas kiedy najnowsza tego typu produkcja Armalion ujrzy światło dzienne zbliża się nieubłaganie.