Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Arena survival

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Najpopularniejsze gry o tematyce arena survival.

PC
PC Windows14
WWW
PlayStation
Sony PlayStation 54 Sony PlayStation 43
Sony PlayStation 3
Sony PlayStation 2
Sony PlayStation 1
PlayStation Portable
PlayStation Vita
Xbox
Microsoft Xbox Series X/S4 Microsoft XBOX ONE3
Microsoft Xbox 360
Microsoft Xbox
Mobile
Android4 Apple iOS4
Windows Phone
Nintendo
Nintendo Switch5
Nintendo Wii
Nintendo DS
Nintendo Wii U
Nintendo 3DS
Game Boy Advance
Nintendo GameCube
WIĘCEJ
MNIEJ

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Wybrane:

arena survival
Soulstone Survivors
Soulstone Survivors

Akcji 7 listopada 2022

Gra akcji z elementami RPG i roguelike’a, wzorowana na bestsellerowym Vampire Survivors. W Soulstone Survivors wcielamy się w Łowców Otchłani, którzy eliminują zastępy przeciwników i ich przywódców – Panów Otchłani – by posiąść boskie moce.

PC

Deep Rock Galactic: Survivor
Deep Rock Galactic: Survivor

Akcji 14 lutego 2024

Roguelite’owa strzelanka z widokiem z lotu ptaka. W Deep Rock Galactic: Survivor wcielamy się w krasnoluda, który zapuszcza się pod powierzchnię planety Hoxxes, by wydobyć tamtejsze bogactwa naturalne i przy okazji stawić czoła hordom wrogów.

PC

Yet Another Zombie Survivors
Yet Another Zombie Survivors

Akcji wrzesień 2024 (wczesny dostęp od 13 lipca 2023)

Twin-stick shooter z elementami RPG i roguelike'a. W Yet Another Zombie Survivors wcielamy się w tytułowych ocalałych, którzy opuszczają swe barykady, by raz na zawsze rozprawić się z hordami żywych trupów. Projekt został opracowany przez polski zespół Awesome Games Studio.

PC

Vampire Survivors
Vampire Survivors

Akcji 20 października 2022

Dynamiczna gra akcji z minimalistyczną grafiką, w której próbujemy przetrwać jak najdłużej na arenie stale wypełniającej się wrogami. W Vampire Survivors błyskawicznie rozwijamy postać, dodajemy jej kolejne bronie i odblokowujemy nowych bohaterów.

PCPS5XSXPS4XONESwitchANDiOS

Death Must Die
Death Must Die

Akcji 14 listopada 2023

Gra typu arena survival w rzucie izometrycznym 2D, podobnie jak bestsellerowe Vampire Survivors będąca połączeniem roguelike’a, RPG akcji oraz bullet hell shootera. W Death Must Die wcielamy się w śmiałków, którzy przedzierają się przez Zaświaty, walcząc z setkami wrogów naraz.

PC

Vampire Survivors: Operation Guns
Vampire Survivors: Operation Guns

Akcji 9 maja 2024

Czwarty dodatek do bestsellerowej gry typu arena survival, który stanowi jej crossover z kultową serią Contra. Vampire Survivors: Operation Guns przynosi szereg postaci, broni, przeciwników oraz map rodem z cyklu firmy Konami.

PCPS5XSXPS4XONESwitchANDiOS

Halls of Torment
Halls of Torment

Akcji 24 maja 2023

Gra typu arena survival, będąca mieszanką roguelike’a, RPG-a akcji i bullet hell shootera. W Halls of Torment wcielamy się w postacie, które zstępują do tytułowych sal udręki, by zmierzyć się z hordami potworów i stawić czoła rezydującym w tym miejscu władcom podziemi.

PC

Brotato
Brotato

Akcji 29 marca 2023

Inspirowana bestsellerowym Vampire Survivors gra akcji z elementami RPG, roguelike’a i bullet hell shootera. Głównym bohaterem Brotato jest kartofel, który czekając na ratunek, musi stawiać czoła kolejnym falom przeciwników.

PCPS5XSXPS4XONESwitchANDiOS

Pathfinder: Gallowspire Survivors
Pathfinder: Gallowspire Survivors

Akcji 4 kwietnia 2024

Pozycja typu arena survival, będąca mieszanką RPG-a akcji, roguelike’a i bullet hell shootera. W Pathfinder: Gallowspire Survivors wcielamy się w postać, która zapuszcza się do tytułowej wieży, by stawić czoła złowrogiemu Tar-Baphonowi i opóźnić jego nieunikniony powrót.

PC

Hordes of Hunger
Hordes of Hunger

Akcji 2025

Polska produkcja typu arena survival w formie gry akcji TPP z elementami RPG i slashera od studia Hyperstrange (znanego z Blood West). W Hordes of Hunger wcielamy się w wojowniczkę Mirah, która walczy z hordami wrogów, starając się obronić swoją krainę fantasy przed zagładą.

PC

20 Minutes Till Dawn
20 Minutes Till Dawn

Akcji 8 czerwca 2023

Zręcznościowa gra akcji typu shoot'em up z domieszką elementów z podgatunku roguelike od niezależnego studia flanne. Zadaniem gracza jest przetrwanie ataku hordy potworów inspirowanych prozą H.P. Lovecrafta przez tytułowe dwadzieścia minut.

PCSwitchANDiOS

Temtem: Swarm
Temtem: Swarm

Akcji wrzesień 2024

Spin-off Temtem w formie izometrycznej gry akcji wzorowanej m.in. na Vampire Survivors. W Temtem: Swarm sterujemy tytułowymi stworkami i walczymy o przetrwanie na arenach opanowanych przez hordy innych temów. Można bawić się w pojedynkę lub w trybie współpracy przez sieć.

PC

Kill Knight
Kill Knight

Akcji 2024

Izometryczna gra akcji typu arena survival, zawierająca elementy roguelike’a i bullet hell shootera, w której wcielamy się w Rycerza Śmierci przemierzającego Otchłań. W Kill Knight eliminujemy hordy wrogów przy pomocy broni białej i pistoletów oraz gromadzimy ulepszenia.

PCPS5XSXSwitch

HoloCure
HoloCure

Akcji 24 czerwca 2022

HoloCure to darmowy rogalik w stylu pixel-art, silnie inspirowany takimi grami, jak Vampire Survivors czy Magic Survival. Zdobywaj potężne bronie i eksperymentuj z buildami, by wykreować niezwyciężoną postać! Stań do walki z przemienionymi w potwory fanami i uwolnij ich z transu.

PC