Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Arena: Cyber Evolution (PC)
OkładkaArena: Cyber Evolution (PC)

Arena: Cyber Evolution PC

Arena: Cyber Evolution to futurystyczna gra sportowa przypominająca mieszankę piłki ręcznej oraz cymbergaja. Gracze wcielają się w tzw. biegaczy i uczestniczą w specjalnych meczach 3 vs 3. Zadaniem każdej drużyny jest zdobycie jak największej ilości bramek.

Sportowe | science fiction | zagraj za darmo | sieciowe | indie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Arena: Cyber Evolution Premiera PC

anulowana

producent: Spearhead Games wydawca: Spearhead Games Strona oficjalna

Angielskie napisyAngielskie napisy

Gry podobne do Arena: Cyber Evolution

NHL 06

Blood Bowl

NHL 2003

Arena: Cyber Evolution to gra sportowa osadzona w odległej przyszłości, kładąca nacisk na drużynową współpracę. Wcielamy się w jednego z tzw. biegaczy, czyli osobnika uprawiającego szalenie popularną w przyszłości dyscyplinę, będącą kombinacją współczesnej piłki ręcznej i cymbergaja. Pojedynki w ramach rozgrywek toczą się na ogromnych arenach, gdzie dwie trzyosobowe drużyny próbują wzajemnie strzelić sobie gola podając między sobą duży, kwadratowy krążek. Oczywistym celem jest zdobycie większej ilości bramek niż zespół przeciwny.

Spotkania zazwyczaj trwają około kilku minut. Wszystkie cechują się sporą dynamiką oraz błyskawicznie zmieniającą się akcją za sprawą faktu, że przetrzymywana przez zawodnika piłka może być w bardzo prosty sposób odebrana. Choć część umiejętności, takich jak siła uchwytu czy chociażby prędkość poruszania się, można odrobinę poprawić dzięki zdobywanym punktom doświadczenia, to w czasie gry należy nieustannie zachowywać maksymalną ostrożność. W celowaniu oraz podawaniu pomaga graczom specjalny celownik, który jest jednak także widoczny dla przeciwników.

Oprawa graficzna Arena: Cyber Evolution jest stosunkowo prosta. Twórcy w wersji na PC postawili na wektorową grafikę z wyraźnie zaznaczonymi konturami, ale jednocześnie sporą ilością jasnych kolorów. Większość postaci została zaprojektowana z dużym poczuciem humoru, choć trafiają się także znacznie poważniejsi i groźniej wyglądający przeciwnicy. Na arenach, na których toczymy pojedynki, dominują z kolei futurystyczne neony i cybernetyczny design. Gra funkcjonuje w modelu darmowym z mikropłatnościami umożliwiającymi zakup skórek dla postaci.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran   Liczba graczy: 1-6  

Oczekiwania czytelników: 6.8 / 10 na podstawie 7 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Arena: Cyber Evolution: Odpowiednia dla każdego wieku.

Arena: Cyber Evolution Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Pentium 4 3.0 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB GeForce 7800 GS/Radeon X1600 XT lub lepsza
  • Windows Vista/7/8