Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Steel Circus (PC)
OkładkaSteel Circus (PC)

Steel Circus PC

Udostępniana w modelu free-to-play sieciowa gra sportowa, osadzona w roku 2350. Gracze wcielają się w zawodników walczących w galaktycznych mistrzostwach piłki ręcznej. Za stworzenie Steel Circus odpowiada niezależne studio Iron Mountain Interactive.

Sportowe | science fiction | zagraj za darmo | sieciowe | piłka ręczna | indie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Steel Circus Premiera PC

anulowana

producent: Iron Mountain Interactive wydawca: Oasis Games Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Steel Circus

NHL 06

Chaos League

NHL 2005

Aktualizacja: Gra zadebiutowała 8 sierpnia 2019 roku w usłudze Steam Early Access. 16 grudnia została bez uprzedzenia zdjęta ze sklepu, a jej serwery uległy wyłączeniu.

Steel Circus to futurystyczna gra sportowa produkcji studia Iron Mountain Interactive. Gracz zostaje w niej zawodnikiem galaktycznych zawodów, towarzyszących zgromadzeniu przywódców wszystkich frakcji świata przedstawionego.

Fabuła

Akcja Steel Circus osadzona jest w 2350 roku. Większość galaktyki ucierpiała w wyniku wieloletniej wojny, a wypracowany pokój jest niestabilny. W celu jego zachowania organizowane są coroczne rozmowy pokojowe, w których uczestniczą przedstawiciele poszczególnych stronnictw. Wydarzeniem im towarzyszącym są mistrzostwa Steel Circus, w których to czempioni każdej z frakcji stają do walki o zwycięstwo.

Mechanika

Zasady gry są niezwykle proste i przypominają standardową piłkę ręczną. Gracze zostają umieszczeni na arenie i podzieleni na dwie drużyny. Ich zadaniem jest trafienie piłką do bramki przeciwnika. W czasie meczu kierujemy jednym z dostępnych w grze czempionów; każdego z nich wyróżnia inny styl gry, przez co posiada inne słabe i mocne strony. Wybór ma więc duży wpływ na rozgrywkę.

Na poszczególnych arenach rozmieszone zostały elementy urozmaicające rozgrywkę, np. specjalne słupy, które odbijają piłkę, zmieniając jej kierunek, co utrudniona wykonywanie precyzyjnych podań.

Tryby gry

Gra dostępna jest jedynie w trybie multiplayer. Gracze rozgrywają zawody na arenach, podzieleni na dwie drużyny. Wygrywa ten skład, który w czasie meczu zgromadzi większą liczbę punktów.

Kwestie techniczne

Grafika w Steel Circus została wykonana w pełnym 3D. Wszystkie zawody obserwowane są w rzucie izometrycznym. Każda z aren charakteryzuje się odmienną architekturą, zależną od tego, do jakiej frakcji należy.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Oczekiwania czytelników: 5.9 / 10 na podstawie 8 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Steel Circus: Odpowiednia dla każdego wieku.

Steel Circus Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Dual Core 2.4 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 896 MB GeForce GTX 260 / 1 GB Radeon HD 4850 lub lepsza
  • 10 GB HDD
  • Windows 7