Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikBijatykiPC
Okładka Arcana Heart 3: Love Max Six Stars!!!!!! (PC)
OkładkaArcana Heart 3: Love Max Six Stars!!!!!! (PC)

Arcana Heart 3: Love Max Six Stars!!!!!! PC

Kolejna reedycja gry Arcana Heart 3, która pierwotnie ukazała się w 2011 roku na konsole siódmej generacji - zawiera poprawki wprowadzone uprzednio w japońskiej wersji arcade. Tytuł ten jest klasyczną dwuwymiarową bijatyką z ponad dwudziestoma grywalnymi bohaterkami.

Bijatyki | 2D | na 2 osoby | crowdfunding | podzielony/wspólny ekran

Arcana Heart 3: Love Max Six Stars!!!!!! Premiera PC

13grudnia2017

Steam

13grudnia2017

producent: Examu wydawca: Arc System Works Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Arcana Heart 3: Love Max Six Stars!!!!!!

Tekken 7

BlazBlue: Central Fiction

Under Night In-Birth Exe:Late[cl-r]

Arcana Heart 3: Love Max Six Stars!!!!!! na PC to kolejna wersja trzeciej odsłony dwuwymiarowej serii bijatyk Arcana Heart. Od początku istnienia pieczę nad cyklem sprawuje japońskie studio Examu. Tytuł jest kolejną już rozszerzoną wersją Arcana Heart 3 i oparty został na najnowszej edycji dostępnej w salonach arcade (poprzednie trafiły na konsole Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation Vita, a także na komputery PC). Produkcja ukazała się jedynie dzięki wsparciu fanów, którzy sfinansowali jej wydanie podczas udanej zbiórki w serwisie Kickstarter w lipcu 2017 roku. Za sprawą zebranych środków deweloperzy wprowadzili do gry nową postać oraz arkana, a także zobowiązali się wydać DLC z następnymi bohaterkami.

Mechanika

Zaczynając grę, wybieramy jedną z ponad dwudziestu dostępnych żeńskich postaci. Wojowniczki można podzielić na cztery kategorie względem siły ich ataku i skuteczności obrony: defensywną, zbalansowaną, ofensywną i unikalną (w ostatnim przypadku postać używa tylu niezwykłych ataków i strategii, że nie pasuje do pozostałych kategorii). Kiedy zdecydujemy się już na konkretną bohaterkę, musimy wybrać dla niej jeszcze któreś z ponad dwudziestu arkanów. Każde z nich oferuje swojej użytkowniczce niezwykłe moce, które mogą zwiększać siłę ataku i obrony oraz umożliwiają wykonywanie specjalnych ataków. Wybranie odpowiedniej dla naszego stylu gry kombinacji arkanów i postaci jest jednym z kluczy do zwycięstwa w walce.

Sam sposób walki i sterowanie powinno być znajome wszystkim, którzy już grali w dwuwymiarowe bijatyki. Jedną z charakterystycznych cech gry jest wysokość aren, która umożliwia postaciom wykonywanie wyjątkowo wysokich skoków i walkę w powietrzu. Jeżeli sterowanie i wykonywanie kombosów jest dla nas zbyt trudne, możemy włączyć uproszczony model walki, dzięki któremu udadzą nam się nawet najbardziej skomplikowane ciosy.

Tryby gry

Twórcy Arcana Heart 3: Love Max Six Stars!!!!!! oddali do naszej dyspozycji kilka trybów gry. Pierwszym z nich jest kampania, w której, dzięki pełni zdubbingowanym przerywnikom między kolejnymi walkami, mamy okazję lepiej poznać warstwę fabularną tytułu, będącą bezpośrednią kontynuacją historii poprzednich części. Nie zabrakło tu także dodatkowych scenariuszy, wprowadzonych w poprzednich edycjach tytułu. Ponadto dostępne są opcje tradycyjne w grach tego gatunku: tryb treningowy, Versus, Score Attack oraz Survival Score Attack, w którym pokonując kolejnych przeciwników, zyskujemy nieco zdrowia, a także tryb walki na czas oraz możliwość wzięcia udziału w szeregu punktowanych wyzwań. Arcana Heart 3: Love Max Six Stars!!!!!! wspiera również rozbudowany system multiplayer, dzięki któremu możemy walczyć z graczami z całego świata.

Kwestie techniczne

Grafika w Arcana Heart 3: Love Max Six Stars!!!!!! powinna spodobać się wszystkim fanom japońskiej animacji. Kolorowe i oryginalne postacie walczą na różnorodnych dwuwymiarowych arenach, a wszystko to uatrakcyjniają efekty graficzne towarzyszące wykonywanym atakom.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran   Liczba graczy: 1-2  

Wymagania wiekowe Arcana Heart 3: Love Max Six Stars!!!!!!: 16+