Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweANDiOS
Okładka Angry Birds Journey (AND)
OkładkaAngry Birds Journey (AND)

Angry Birds Journey

Angry Birds Casual

Angry Birds Journey to kolejna odsłona popularnego cyklu gier mobilnych firmy Rovio. Tytuł stanowi powrót do logiczno-zręcznościowych korzeni cyklu. Cała zabawa opiera się na strzelaniu tytułowymi ptakami z procy tak, aby wyeliminować znajdujące się na planszy świnie.

Zręcznościowe | casual | zagraj za darmo | elementy logiczne | 2D | side-scroll

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Angry Birds Journey Premiera

2022

iOS AND

Gry podobne do Angry Birds Journey

Angry Birds

Lichtspeer

King Oddball

Angry Birds Journey to gra logiczno-zręcznościowa, będąca kolejną częścią cyklu rozwijanego przez firmę Rovio. Tytuł stanowi powrót do klasycznej mechaniki znanej z pierwszych części serii. Produkcja dystrybuowana jest w modelu free-to-play.

Mechanika

Pod względem mechanik Angry Birds Journey przypomina wydane w 2015 roku Angry Birds 2. Zadaniem gracza jest wystrzeliwanie tytułowych ptaków z procy, tak aby wyeliminować znajdujące się na ekranie świnie. Osiągnięcie celu jest jednak utrudnione przez ograniczoną liczbę możliwych do oddania strzałów i różnego rodzaju konstrukcje wykonane z takich materiałów jak lód czy skały. Aby pomyślnie ukończyć poziom, należy „wyczyścić” kilka pomniejszych plansz.

Wraz z postępami w zabawie gracze otrzymują dostęp do kolejnych gatunków ptaków. Każdy okaz posiada swoją zdolność specjalną np. tworzenie baniek, unoszących znajdujące się na planszy obiekty. W przeciwieństwie do poprzednich odsłon cyklu, umiejętności te są aktywowane automatycznie, po kontakcie z konstrukcją. Dodatkowo za każdy ukończony poziom gracz otrzymuje specjalne monety i nagrody.

Kwestie techniczne

Angry Birds Journey charakteryzuje się kreskówkową, dwuwymiarową oprawą graficzną.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Oczekiwania czytelników: 9,1 / 10 na podstawie 16 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Angry Birds Journey: Odpowiednia dla każdego wieku.

iOS
AND