Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Aliens, Trolls & Dragons (PC)
OkładkaAliens, Trolls & Dragons (PC)

Aliens, Trolls & Dragons PC

Trzecioosobowa gra akcji, łącząca klimat fantastycznego średniowiecza z elementami science-fiction. Za jej powstanie odpowiada rodzime studio Kubold pod wodzą Jakuba Kisiela – byłego pracownika CD Projekt RED i People Can Fly, pracującego m.in.

Akcji | TPP | science fiction | średniowiecze

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Aliens, Trolls & Dragons Premiera PC

anulowana

producent: Kubold

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Aliens, Trolls & Dragons

Resident Evil 5

Dead Space 3

Lost Planet 3

Aliens, Trolls & Dragons to pierwsza produkcja polskiego studia Kubold, założonego przez Jakuba Kisiela – byłego pracownika studiów People Can Fly (Epic Games Poland) i CD Projekt RED, który współtworzył takie produkcje, jak Bulletstorm, Gears of War: Judgment, Infinity Blade II, Unreal Tournament III czy też Wiedźmin 3: Dziki Gon. Doświadczenie zdobyte przy wysokobudżetowych produkcjach zaowocowało autorskim projektem Kisiela, będącym trzecioosobową grą akcji, która łączy w jedno średniowieczne, fantastyczne klimaty z tematyką sci-fi. W związku z tym gracze wcielają się w bohatera przypominającego rycerza i walczącego z rozmaitymi przeciwnikami nie tylko przy pomocy miecza, lecz również używając zaawansowanych technologicznie broni i gadżetów, jak np. karabin paraliżujący, taktyczne gogle czy zdalnie sterowane drony. Tytuł został podzielony na epizody.

Akcja produkcji rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, w której ludzie mogą podróżować do odległych planet. Na jednej z nich udało się odkryć inteligentne istoty, przypominające naszą cywilizację z czasów średniowiecza. Gracz wciela się w Johna Knapa - dowódcę ochrony jednej z misji badawczych, której statek kosmiczny rozbił się na powierzchni nieznanego globu, a cała załoga została porwana i uwięziona przez tubylców. Naszym zadaniem jest więc uwolnienie członków załogi, odkrycie przyczyn katastrofy pojazdu i wydostanie się z niegościnnej planety.

Aliens, Trolls & Dragons wykorzystuje technologię Unity, zastosowaną w takich tytułach, jak Rochard, Dead Trigger, Max: The Curse of Brotherhood, Wasteland 2, Torment: Tides of Numenera czy też Pillars of Eternity. Produkcja oferuje również natywne wsparcie dla Oculus Rifta – okularów rzeczywistości wirtualnej.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 8.4 / 10 na podstawie 28 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Aliens, Trolls & Dragons: Odpowiednia dla każdego wieku.