Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePSP
Okładka Alien Zombie Death (PSP)
OkładkaAlien Zombie Death (PSP)

Alien Zombie Death PSP

Niezbyt skomplikowana strzelanina, w której prowadzimy bitwy z obcymi dwuwymiarowym środowisku. Do ukończenia mamy w sumie 14 poziomów.

Zręcznościowe | science fiction | zombie | 2D | PSP minis | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Alien Zombie Death Premiera PSP

18lutego2010

pudełko PL

18lutego2010

producent: PoMPoM Games wydawca: Sony Interactive Entertainment wydawca PL: Sony Interactive Entertainment Polska

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Alien Zombie Death

Metal Slug XX

The Warriors

G.I. Joe: The Rise of Cobra

Alien Zombie Death to cechująca się prostymi założeniami dwuwymiarowa strzelanina, w której zabijamy hordy potworów. Tytut ten opracowano z myślą o klientach usługi PSP Minis.

W trakcie zabawy sterujemy postacią astronauty, a naszym zadaniem jest masowa eksterminacja tytułowych zombiaków obcego pochodzenia. Plansze, na których toczymy boje składają się z kilku platform i pomiędzy tymi poziomami możemy się swobodnie przemieszczać, co ma na celu unikanie ataków potworów. W sumie do ukończenia jest czternaście etapów o rosnącym poziomie trudności.

Obcy, z którymi walczymy, pojawiają się w grze w wielu różnych odmianach i są to zarówno powolne jednostki zdolne do wyprowadzania potężnych ataków jak i małe latające kreatury, których można się stosunkowo łatwo pozbywać. Oprócz przeciwników musimy także uważać na pułapki, występujące między innymi w postaci wyładowań elektrycznych. Eliminację potworów ułatwiają z kolei liczne power-upy, które mogą zwiększyć siłę rażenia broni czy uczynić bohatera na kilka sekund nieśmiertelnym.

Oprawa wizualna Alien Zombie Death prezentuje niski poziom wykonania, przy czym warto zwrócić uwagę na duże tempo rozgrywki. Przygotowane przez producentów plansze różnią się między sobą nie tylko ułożeniem platform ale również tłem i kolorystyką.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 4.3 / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Alien Zombie Death

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Alien Zombie Death Wymagania sprzętowe

PlayStation Portable

PlayStation Portable

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Network
  • dodatkowo (PSP): minis