Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Alien Shooter 2: Conscription (PC)

Alien Shooter 2: Mobilizacja PC

Alien Shooter 2: Conscription

Alien Shooter 2: Conscription to strzelanina, w której stajemy do walki z przedstawicielami obcej cywilizacji, wykorzystując bogaty wachlarz broni oraz pojazdów. W starciach niejednokrotnie bierze udział kilkadziesiąt potworów, zaś akcja pokazywana jest w rzucie izometrycznym.

Akcji | science fiction | widok izometryczny | indie | strzelanki

PC Windows
Okładka Alien Shooter 2: Conscription (PC)

producent: Sigma-Team

wydawca: Sigma-Team

wydawca PL: Play-publishing

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

3lipca2010

25listopada2011

pudełko PL

Alien Shooter 2: Mobilizacja to kolejna odsłona zapoczątkowanej w 2003 roku serii niskobudżetowych strzelanin. W trakcie rozgrywki wcielamy się w postać szeregowego żołnierza, przystępując do Wielkiej Wojny z wrogo nastawionymi przedstawicielami obcej cywilizacji. Na szali tym razem postawione zostało ocalenie całego gatunku ludzkiego, albowiem obcy przystąpili do sukcesywnego wyniszczania kolejnych miast, dążąc do skolonizowania planety.

Właściwa gra skupia się niemal w całości na prowadzeniu walk z obcymi. Bitwy są intensywne i bardzo często jednocześnie bierze w nich udział nawet ponad setka potworów. W grze nie zabrakło też potężnych bossów, których eliminacja nie jest prosta. Do eksterminacji obcych wykorzystujemy ponad 60 gatunków broni, wśród których znalazły się między innymi karabiny maszynowe, snajperki czy wyrzutnie rakiet. Możemy też wspomagać się dodatkowymi elementami wyposażenia, w tym chociażby radarem czy dronami bojowymi, jak również korzystać z kilku typów pojazdów. Godne odnotowania jest to, że opisywana strzelanina posiada pewne elementy charakterystyczne dla gier RPG, pozwalając na stopniowy rozwój zdolności i cech głównego bohatera.

Centralny punkt programu stanowi kampania, w której do zaliczenia mamy kilkadziesiąt misji o liniowej strukturze. Nie zabrakło też jednak innych trybów, skupiających się między innymi na konieczności możliwie jak najdłuższego utrzymania pod kontrolą danego posterunku na mapie. Analogicznie do poprzednich części serii, akcja obserwowana jest w rzucie izometrycznym. Toczonym starciom towarzyszą liczne eksplozje i efekty rozpadania się potworów na mniejsze kawałki.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Ocena czytelników: 8,6 / 10 na podstawie 140 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 19,99 PLN

Gry podobne do Alien Shooter 2: Mobilizacja

Wymagania wiekowe Alien Shooter 2: Conscription

12+

Wymagania sprzętowe Alien Shooter 2: Mobilizacja

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 2.4 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 128MB (GeForce FX 5700 lub lepsza)
  • 2.5 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7