Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Airport Firefighters: The Simulation (PC)

Symulator Straży Pożarnej: Lotnisko PC

Airport Firefighters: The Simulation

Trzecia odsłona serii Airport Firefighters od niemieckiego studia Visual Imagination Software GbR. W Symulatorze Straży Pożarnej: Lotnisko gracz wciela się w członka elitarnej jednostki strażackiej, który wraz ze swoją drużyną walczy z pożarami na lotnisku.

Symulacje | FPP | straż pożarna | ratownictwo | maszyny i urządzenia | porty lotnicze/kontrola lotów

PC Windows
Okładka Airport Firefighters: The Simulation (PC)

wydawca: Rondomedia

wydawca PL: Techland

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

13maja2015

3lutego2016

pudełko PL

Symulator Straży Pożarnej: Lotnisko (Airport Firefighters: The Simulation) to gra na PC wyprodukowana przez niemieckie studio Visual Imagination Software GbR. Tytuł jest trzecią częścią serii Airport Firefighters, w której wcielamy się w strażaków pracujących na lotniskach. Stroną wydawniczą projektu zajęła się firma Rondomedia, specjalizująca się w gatunku symulatorów.

Fabuła

Produkcja nie posiada rozbudowanej linii fabularnej. Gracze wcielają się w członka elitarnej jednostki strażackiej, który wraz ze swoją drużyną walczy z pożarami na lotnisku.

Mechanika

Rozgrywka w grze Symulator Straży Pożarnej: Lotnisko na PC obserwowana jest z perspektywy pierwszej osoby. Podczas zabawy kontrolujemy jedną postać, którą najpierw musimy dotrzeć na miejsce pożaru, np. wsiadając za kierownicę wozu strażackiego. Następnie zabieramy niezbędne narzędzia i ruszamy do akcji. Gameplay polega nie tylko na laniu wody, gdyż bardzo często musimy także przemieszczać się po płonących budynkach, uważając na rozmaite przeszkody, przestawiając przedmioty czy też przeciskając się dalej szybem wentylacyjnym. Na szczęście w razie potrzeby możemy skorzystać z siekiery, by rozwalić np. paletę blokującą dalszą drogę, a z ogniem walczymy przy użyciu gaśnicy i rozpylacza.

Deweloperzy zatroszczyli się o kilka lokacji. Bywa, że gasimy pożar w terminalu pasażerskim, we wnętrzu jumbo jeta, biurze i nie tylko. Dodatkową atrakcją są różne wozy strażackie, w tym nowoczesny Panther produkowany przez firmę Rosenbauer International AG.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Cena gry w dniu premiery: 49,90 PLN

Gry podobne do Symulator Straży Pożarnej: Lotnisko

Wymagania wiekowe Airport Firefighters: The Simulation

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Symulator Straży Pożarnej: Lotnisko

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Intel Quad Core 3.4 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 760 lub lepsza, 7 GB HDD, Windows 8.1
Minimalne: Intel Core 2 Duo 3 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 512 MB GeForce 8800 GT/Radeon HD 4870 lub lepsza, 7 GB HDD, Windows 7/8