Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Adventure Pinball: Forgotten Island (PC)

Adventure Pinball: Forgotten Island PC

Adventure Pinball: Forgotten Island to pierwszy z serii tytuł, będący odmianą znanej z automatów gry zręcznościowej, przenoszący gracza i jego "lśniącą, metalową kulkę" w całkowicie nowy wymiar.

Zręcznościowe | pinball

PC Windows
Okładka Adventure Pinball: Forgotten Island (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

21marca2001

21maja2001

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Adventure Pinball: Forgotten Island to pierwszy symulator flippera, przenoszący gracza i jego „lśniąca, metalowa kulkę” w całkowicie nowy wymiar. W Adventure Pinball, oprócz zwykłej zręcznościowej rozrywki napotkamy konieczność strategicznego podejścia do każdego etapu. Poszczególne plansze połączone są jednolitą fabułą, w której zadaniem gracza jest uratowanie mieszkańców Zapomnianych Wysp od wiszącej nad nimi klątwy oraz pokonanie prehistorycznych potworów. Polem walki staje się trójwymiarowy stół do filppera.

Rozgrywka toczy się na dziewięciu różnorodnych automatach, które w rzeczywistości są rozbudowanymi lokacjami, składającymi się z wielu mniejszych, połączonych ze sobą części. Kolejne plansze udostępniane są po pomyślnym zaliczeniu poprzednich (wykonaniu określonych, postawionych przed graczem zadań). Całość wykonana jest w trójwymiarowej grafice generowanej przez ten sam silnik graficzny, który wykorzystany został w grze Unreal (maksymalna możliwa rozdzielczość do 1600x1200, kolorowe efekty świetlne, itp.). Tryb wieloosobowy umożliwia rywalizacje nawet czterech osób przy jednym komputerze.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1 - 4  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 8 / 10 na podstawie 106 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 99 PLN

Gry podobne do Adventure Pinball: Forgotten Island

Wymagania wiekowe Adventure Pinball: Forgotten Island

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Adventure Pinball: Forgotten Island

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium II 300MHz
  • 64MB RAM
  • akcelerator 3D
Dwie nowe gry w sprzedaży

wiadomość22 marca 2001

Kolejne dwa nowe tytuły trafiły do sklepów (oczywiście na zachodzie). Są to: Adventure Pinball: Forgotten Island i Serious Sam.

Oficjalna strona Adventure Pinball

wiadomość20 marca 2001

Electronic Arts, wydawca stworzonej przez zespół Digital Extremes gry Adventure Pinball: Forgotten Island uruchomił oficjalną stronę poświęconą temu tytułowi.

Nowe pliki na GRY-OnLine (18/03/2001)

wiadomość18 marca 2001

Korzystając z mniejszego, weekendowego obciążenia sieci uaktualniliśmy o nowe pozycje znajdujący się w naszym serwisie dział Pliki.

Adventure Pinball na engine Unreal Tournament

wiadomość27 stycznia 2001

Engine Untreal Tournament wykorzystywany był już do produkcji wielu różnych gier, ale tym razem, dzięki Digital Extremes, ma posłużyć jako silnik najnowszego piballa z Electronic Arts.