Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Abomination: Nemesis Project (PC)
OkładkaAbomination: Nemesis Project (PC)

Abomination: Nemesis Project PC

Abomination: Nemesis Project jest drużynową grą taktyczną w realiach science-fiction. Gracz kieruje poczynaniami grupy komandosów, która staje do walki z niebezpiecznym kultem zagrażającym światu.

Akcji | science fiction | widok izometryczny | taktyczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Abomination: Nemesis Project Premiera PC

4listopada1999

pudełko PL

3lutego2000

producent: Hothouse Creations wydawca: Square Enix wydawca PL: Cenega S.A.

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Abomination: Nemesis Project

Fallout

Gorky 17

UFO: Enemy Unknown (1994)

Abomination to taktyczna gra strategiczna wzorująca się na takich hitach jak Jagged Aliance, Fallout czy X-Com. Gracz kieruje genetycznie zmodyfikowaną drużyną komandosów, której zadaniem jest uratowanie świata przed zarazą roznoszoną przez złowieszczy kult. Otrzymujemy izometryczny widok 3D, możliwość trenowania głównego bohatera i członków jego drużyny, ponad 150 różnych broni oraz ponad 1,2 mln losowo generowanych misji. Dzięki zaawansowanej strategii i taktyce walki drużynowej można stosować skradanie aby ustalić położenie wroga, bronić swoich kluczowych obiektów czy odkryć nowe technologie zdobyte na wrogu.

Duże możliwości modyfikacji drużyny umożliwiają wyekwipowanie oddziału w ponad 150 wojskowych i eksperymentalnych broni. Przed każdą misją możemy rekrutować nowych członków drużyny oraz właściwego wyposażenia. Postacie rozwijają się w czasie walki zyskując parametry i nowe umiejętności. Rozbudowany tryb gry wieloosobowej pozwala na rozgrywkę do ośmiu osób w sieci lokalnej lub przez Internet. Multiplayer zawiera kampanię, tryb kooperacyjny i przeciwko sobie. Możemy również wysłać znajomym nasze rozegrane misje przez e-mail.

Specjalnie przygotowany generator tworzy unikalne misje gwarantując niepowtarzalność rozgrywki w ponad 1,2 mln wyjątkowych miejscach rozmieszczonych na ponad 25 rodzajach terenu. Gra charakteryzuje wyśmienita grafika z ponad 25000 klatek animacji, w pełni mapowanymi teksturami, źródłami światła oraz trójwymiarowymi modelami ze szczegółowo oddanym terenem. Realistyczna fizyka pozwala choćby na rozwalenie przeciwnika w kawałki, które polecą w różnych kierunkach.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1 - 8  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 5,5 / 10 na podstawie 42 głosów czytelników.

Abomination: Nemesis Project cena w dniu premiery: 49 PLN

Wymagania wiekowe Abomination: Nemesis Project: 16+

Abomination: Nemesis Project Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 200MHz
  • 32MB RAM