Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePS4SwitchXONEPC
Okładka 7th Sector (PS4)

7th Sector

Produkcja z pogranicza przygodówek i gier platformowych, która zabiera nas do posępnego cyberpunkowego uniwersum. Wcielając się w różne roboty, w 7th Sector przemierzamy mroczne lokacje i zbieramy wiadomości o otaczającym nas świecie.

Przygodowe | cyberpunk | platformówki | dystopia | elementy zręcznościowe | indie | 2.5D | side-scroll

Okładka 7th Sector (PS4)

producent: Siergiej Noskow

wydawca: Siergiej Noskow

data premiery gry:

5mar2019

PC

5lut2020

PS4 XONE Switch

7th Sector jest produkcją z pogranicza gier przygodowych i platformowych, opracowaną przez niezależnego dewelopera Siergieja Noskowa.

Fabuła

7th Sector przenosi nas w mroczną przyszłość. W trakcie zabawy zbieramy informacje na temat wydarzeń mających miejsce w przemierzanych przez nas lokacjach. Od naszych poczynań zależy, na który z czterech sposobów zakończy się opowiedziana historia.

Mechanika

W 7th Sector akcję ukazano z boku. Podczas rozgrywki przejmujemy kontrolę nad kilkoma robotami, z których każdego wyposażono w odrębne umiejętności pokroju latania bądź strzelania z potężnego działka. Przemierzając posępne, choć naszpikowane futurystyczną technologią lokacje, rozwiązujemy napotykane po drodze zagadki oraz stawiamy czoła rozmaitym zagrożeniom, na czele z innymi maszynami.

Kwestie techniczne

Gra 7th Sector działa w oparciu o technologię Unity, a jej oprawę graficzną wykonano w technice 2.5D. Mroczna kolorystyka i oszczędne oświetlenie skutecznie tworzą ponurą atmosferę.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do 7th Sector

Klasyfikacja PEGI 7th Sector

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe 7th Sector

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Quad Core, 3 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 960 lub lepsza, 720 MB HDD, Windows 7/10
Minimalne: Dual Core 2.4 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 896 MB GeForce GTX 275 lub lepsza, 720 MB HDD, Windows XP/7

PC
PS4
XONE
Switch