Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneSwitchPC
Okładka 7 Billion Humans (Switch)

7 Billion Humans

Kolejna gra studia Tomorrow Corporation, znanego m.in. z Little Inferno. Jest to następca wydanego w 2015 roku Human Resource Machine. Zabawa polega na programowaniu ludzi wykonujących rozmaite zadania.

Logiczne | 2D | programowanie | indie | eksperymentalne/artystyczne

Okładka 7 Billion Humans (Switch)

data premiery gry:

23sie2018

PC

25paź2018

Switch

Studio Tomorrow Corporation zasłynęło w świecie gier niezależnych kilkoma udanymi projektami, w tym Little Inferno. Kolejną produkcją tego dewelopera jest 7 Billion Humans na platformę PC i Switch, będący następcą wydanego w 2015 roku Human Resource Machine.

Fabuła

W swojej grze deweloperzy roztaczają wizję świata, w którym maszyny przejęły praktycznie wszystkie obowiązki ludzi – od przemysłu aż po robienie kawy. Szybko okazało się, że ludziom nie odpowiada taki stan rzeczy i chcą pracować. W związku z tym maszyny wybudowały ogromny wieżowiec, gdzie zatrudnienie znalazła cała ludzkość.

Mechanika

Maszyny wykorzystują ludzi do wykonywania rozmaitych czynności. Wszystkie opierają się jednak na rozwiązywaniu zagadek poprzez programowanie pracowników, którzy następnie wykonują wszystkie zlecone zadania automatycznie. Zabawa w 7 Billion Humans jest więc podobna do tej z Human Resource Machine, ale tym razem mamy dużo większe możliwości, gdyż w trakcie rozgrywki nie wydajemy komend jednej osobie, a całej grupie. Na szczęście deweloperzy szczegółowo wyjaśnili wszystkie zawiłości mechaniki, więc każdy może spróbować swoich sił. Łącznie na rozwiązanie czeka ponad sześćdziesiąt programistycznych łamigłówek.

Kwestie techniczne

Ekipa Tomorrow Corporation już dawno wypracowała charakterystyczny kreskówkowy styl graficzny, który używany jest we wszystkich grach studia. Podobnie jest w tym przypadku. Ponadto 7 Billion Humans doczekało się oryginalnej ścieżki dźwiękowej, za którą odpowiada Kyle Gabler – jeden z założycieli firmy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Gry podobne do 7 Billion Humans

Wymagania wiekowe 7 Billion Humans

12+

Wymagania sprzętowe 7 Billion Humans

PC Windows

PC Windows

Minimalne: Intel Pentium 4 .0 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 512 MB GeForce 8800 lub lepsza, 200 MB HDD, Windows XP

7 Billion Humans - zapowiedziano nową grę twórców World of Goo i Little Inferno
7 Billion Humans - zapowiedziano nową grę twórców World of Goo i Little Inferno

wiadomość25 stycznia 2018

Studio Tomorrow Corporation, znane przede wszystkim z gier logicznych, zapowiedziało nowy tytuł – 7 Billion Humans. Następca ciepło przyjętego Human Resource Machine pojawi się na PC oraz Nintendo Switch.

PC
Switch