Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCX360PS3
Okładka 2 Days to Vegas (X360)

2 Days to Vegas

2 Days to Vegas to przygodowa gra akcji, ukazana z perspektywy trzeciej osoby. Zasadniczo tytuł ten to kolejny klon słynnej serii Grand Theft Auto, zatem przepełniony jest widowiskowymi, ekstremalnymi samochodowymi pościgami i strzelaninami.

Akcji | TPP | samochodowe

Okładka 2 Days to Vegas (X360)

producent: Steel Monkeys

data premiery gry:

anulowana

PC X360 PS3
Kolekcja gier
Obserwuj grę

2 Days to Vegas to przygodowa gra akcji ukazana z perspektywy trzeciej osoby. Gracz wciela się w rolę Vinniego, który właśnie został zwolniony z więzienia po trzyletniej odsiadce. Niestety jego marzenia o rozpoczęciu spokojnego życia na zewnątrz, u boku swojej dziewczyny, nie chcą się ziścić. Jego młodszy brat Tony „wpakował się” w jakieś poważne kłopoty... Oczywiście celem gry jest odnalezienie brata głównego bohatera oraz wyplątanie go z wspomnianych tarapatów. A nie będzie to łatwe zadanie, ponieważ w całą sprawę zamieszanych jest kilka dużych organizacji przestępczych, które nie ułatwią Vinniemu owej misji.

Akcja gry toczy się w kilku większych miastach w Stanach Zjednoczonych, w tym w tytułowym Las Vegas. A wszystko rozgrywa się w czasie zaledwie 48 godzin (tytułowych dwóch dni). Zasadniczo tytuł ten to kolejny klon, tudzież wariacja słynnej serii Grand Theft Auto, zatem są to bardzo intensywne dwie doby. Gra przepełniona jest widowiskowymi, ekstremalnymi samochodowymi pościgami, strzelaninami oraz niespodziewanymi zwrotami akcji.

Ponadto, oprócz całej dynamiki rozgrywki, 2 Days to Vegas oferuje dopracowaną oprawę wizualną. Grafika omawianej produkcji stoi na wysokim poziomie – całe środowisko gry, zarówno budynki, samochody, jak i wszystkie detale otoczenia, zostały odwzorowane niezwykle szczegółowo. To samo dotyczy postaci, których wygląd został mocno dopracowany.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Oczekiwania czytelników: 5,5 / 10 na podstawie 822 głosów czytelników.

Gry podobne do 2 Days to Vegas

Wymagania wiekowe 2 Days to Vegas

16+

Premiera 2 Days To Vegas w wersji na PS3 opóźni się
Premiera 2 Days To Vegas w wersji na PS3 opóźni się

wiadomość13 czerwca 2008

W styczniu tego roku dowiedzieliśmy się, że przygotowywana przez studio Steel Monkeys gra 2 Days To Vegas pojawi się również na konsolach obecnej generacji: Xboksie 360 i PlayStation 3. Z najnowszych wieści wynika jednak, że posiadaczom maszyny Sony na zapowiadany jako pogromca serii GTA program przyjdzie poczekać nieco dłużej.

2 Days To Vegas również na PS3 i Xbox 360
2 Days To Vegas również na PS3 i Xbox 360

wiadomość22 stycznia 2008

Przygotowywana od pewnego czasu wyłącznie na komputery osobiste gra zatytułowana 2 Days To Vegas trafi również na konsole nowej generacji – PS3 oraz Xbox 360. Powiadomili o tym jej twórcy, zespół Steel Monkeys.

Jak się miewa 2 Days to Vegas i czy zdąży stanąć w szranki z Grand Theft Auto IV?
Jak się miewa 2 Days to Vegas i czy zdąży stanąć w szranki z Grand Theft Auto IV?

wiadomość16 maja 2007

Rosnące zainteresowanie czwartą nominalnie częścią serii Grand Theft Auto spowodowało, że sporo konkurencyjnych i równolegle powstających gier znalazło się w cieniu nowego dzieła fachowców z Rockstar Games. Mowa chociażby o 2 Days to Vegas, czyli projekcie firmy Steel Monkeys, posiadającej placówki w Anglii i Stanach Zjednoczonych oraz na Białorusi. Jak się więc miewa to przedsięwzięcie?

2 Days to Vegas niczym The Elder Scrolls IV: Oblivion
2 Days to Vegas niczym The Elder Scrolls IV: Oblivion

wiadomość17 lutego 2006

Kilka amerykańskich metropolii będziemy mieli okazję odwiedzić podczas grania w 2 Days to Vegas, czyli nowe dzieło firmy Steel Monkeys, przypominające pozycje spod znaku Grand Theft Auto. Developerzy szczególną uwagę poświęcają trójwymiarowej oprawie graficznej i właśnie dlatego postanowili wykorzystać w swoim produkcie technologię SpeedTreeRT (vide m.in. The Elder Scrolls IV: Oblivion).

PC
X360
PS3