Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieWii
Okładka 101-in-1 Party Megamix (Wii)
Okładka101-in-1 Party Megamix (Wii)

101-in-1 Party Megamix Wii

Zbiór ponad 100 mini-gier zręcznościowych i logicznych. W rozgrywkach maksymalnie może uczestniczyć czterech graczy, a cechą wspólną wszystkich zabaw są jasne i przejrzyste zasady.

Towarzyskie | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

101-in-1 Party Megamix Premiera Wii

27października2009

producent: Nordcurrent wydawca: Atlus

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do 101-in-1 Party Megamix

We Dare

Mario Party 8

WarioWare: Smooth Moves

101-in-1 Party Megamix jest oficjalną kontynuacją wydanej w 2008 roku gry 101-in-1 Explosive Megamix. Ponownie mamy do czynienia z kompilacją 101 prostych mini-gier zręcznościowych i logicznych, przeznaczonych do zabawy w szerszym gronie osób. Za przygotowanie tej produkcji odpowiada studio deweloperskie Nordcurrent, czyli autorzy Ninja Captains.

Największą zaletą omawianego zestawu jest to, że wchodzące w jego skład zabawy są bardzo zróżnicowane. Lista dostępnych atrakcji obejmuje między innymi strzelnicę, tor wyścigowy, nietypową odmianę kręgli, zawody pływackie czy pokazy lotnicze z użyciem modeli dwupłatowców. Cechą wspólną wszystkich mini-gier jest to, że cechują się one prostymi zasadami, aczkolwiek uzyskiwanie w nich dobrych wyników punktowych wymaga dłuższego treningu. Niewątpliwą atrakcją jest także to, że za swoje osiągnięcia jesteśmy na bieżąco nagradzanymi bonusowymi przedmiotami oraz medalami.

Do naszej dyspozycji oddano trzy zasadnicze tryby rozgrywki. TV Guide Mode koncentruje się na biciu wyników punktowych w kolejnych konkurencjach, Zapping Mode pozwala na dowolne wybieranie zabaw, a przeznaczony do rozgrywek multiplayer Marathon Mode polega na współzawodnictwie pomiędzy graczami w losowo wybieranych mini-grach. Za każdym razem w rozgrywkach mogą uczestniczyć maksymalnie cztery osoby.

W wersji przeznaczonej na konsolę Nintendo DS wszystkie główne czynności wykonuje się z użyciem ekranu dotykowego. Oprawa wizualna 101-in-1 Party Megamix jest bardzo uproszczona, niemniej na uwagę zasługuje czytelny interfejs użytkownika.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Klasyfikacja PEGI 101-in-1 Party Megamix

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.