Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePCPS4
Okładka 100ft Robot Golf (PS4)

100ft Robot Golf

Opracowana przez studio No Goblin niecodzienna, sportowa zręcznościówka, zaprojektowana do współpracy z goglami rzeczywistości wirtualnej PlayStation VR.

Sportowe | golf | mechy i roboty | elementy zręcznościowe | PlayStation VR | rzeczywistość wirtualna

Okładka 100ft Robot Golf (PS4)

producent: No Goblin

wydawca: No Goblin

Strona oficjalna

data premiery gry:

10paź2016

PS4

16mar2017

PC
Kolekcja gier
Obserwuj grę

100ft Robot Golf na PS4 i PC to gra stworzona przez studio No Goblin, znane m.in. ze zręcznościowego Roundabout. Produkcja ukazała się najpierw na urządzeniu firmy Sony w październiku 2016 roku. Wersja ta, dzięki PlayStation VR, umożliwia zabawę w wirtualnej rzeczywistości. Edycja PC-towa trafiła na rynek kilka miesięcy później i nie wspiera urządzeń VR.

Mechanika

Tytuł jest niecodzienną, zręcznościową grą sportową przeznaczoną dla miłośników golfa. Nie wcielamy się w znanych golfistów rozgrywających w tradycyjny sposób kolejne spotkania. W 100ft Robot Golf na PS4 i PC przejmujemy kontrolę nad pilotami potężnych mechów i choć głównym celem wciąż jest posłanie piłeczki do dołka znacznie oddalonego od początkowego miejsca, w trakcie rozgrywki wykonujemy szereg innych, zwariowanych czynności. Z racji na monstrualne rozmiary maszyn, można niszczyć elementy plansz, np. wbiegając nimi w wieżowiec. Nic nie stoi także na przeszkodzie, by walnąć kilka razy kijem innego mecha znajdującego się na polu golfowym. Te zaś, tak jak i cała gra, nie mają zbyt wiele wspólnego ze swoimi rzeczywistymi odpowiednikami, gdyż mecze rozgrywamy m.in. w środku miasta, na Księżycu czy też pośród górskich szczytów.

Tryby gry

Zabawa w 100ft Robot Golf na PS4 i PC odbywa się w kilku trybach. Twórcy przygotowali m.in. kampanię dla jednego gracza, ale oprócz tego można rywalizować z innymi osobami przez Internet, albo w ramach lokalnych potyczek na podzielonym ekranie.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / podzielony ekran    

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Gry podobne do 100ft Robot Golf

Klasyfikacja PEGI 100ft Robot Golf

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język.

Wymagania sprzętowe 100ft Robot Golf

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Core i5 3.0 GHz
  • 4 GB RAM
  • karta grafiki Nvidia GeForce GTX 670 lub lepsza
  • Windows 7/8/10 64-bit
PS4
PC